[SIGNÁL] Padli jsme naposled pod 10 000 $? – Tento indikátor to ukazuje zcela jasně!

0

Při pohledu na neochotu Bitcoinu padnout výrazněji pod deset tisíc dolarů se zdá, že jediná možná cesta směřuje nahoru. Král kryptoměn navzdory červenému letu nabral skutečně vysoké momentum, právě vytvořil další vyšší low, a to je znak uptrendu. Oči traderů se tedy spíše upírají do nebe.

Je toto naposled, co budeme moci nakoupit Bitcoin za 10 000 $? Tato myšlenka možná zní bláznivě, ale je dost možné, že už nikdy nebudeme moci nakoupit za tak dobrou cenu.

Naznačuje to i indikátor RSI, který se včera dostal na nejnižší hodnoty za poslední rok a půl – je třeba dodat, že jde o RSI na 4h grafu.

Jak obchodovat RSI, se dozvíte zde

4h BTC/USD - BitstampTo vše nám vytváří popravdě dokonalý setup na nákup. Já sám jsem si před týdnem řekl, že pokud Bitcoin padne na 10 000 $, budu nakupovat.

A kdy budu prodávat? Inu, to záleží na situaci. Použiju svojí jednoduchou strategii a budu si jednoduše posouvat stoploss. Ale rád bych na tomto obchodě udělal alespoň 15 %.

Ale pozor! Obchodovat na základě jednoho indikátoru opravdu nedoporučuji. Stejně byste neměli poslouchat rady, které najdete na internetu. Pokud se rozhodnete nakoupit, berete tak na sebe riziko, že proděláte. Ještě stále je totiž ve hře i pokles na 9000 $. V současných podmínkách je to však přinejmenším nepravděpodobné.

Doporučuji: Chcete-li se pustit do tohoto obchodu, naučte se nejprve obchodovat RSI

Obchodníci Bitcoinu nyní zažívají skvělé časy. Vysoká volatilita a, zdá se, že i minimální manipulace trhu, to je ideální prostředí na trading. I naše analýzy na Trading11 nyní vycházejí výjimečně dobře, a pokud o ně máte zájem, můžete využít naše slevové kupóny.

Na stránku se slevovými kupóny se dostanete přes tento odkaz

Co číst dál?

Život není jen o obchodování. Jak ho přežít šťastně?

[NÁVOD] Instrukce na přežití šťastného života

1 komentář

  1. Už vám nevěřím ani prd. V červenci jste mluvili, že jdeme směrem k 6k, tak jsem při 9k nenakoupil. Veliká chyba. Teď jste ještě před pár dny vyhrožovali, že jdeme na 15k, tak jsem při prvním propadu hned zbytečně utrácel, normálně bych vyčkával, až to padne níž. Zkrátka vaše zavádějící prognózy mě věčně připravují o peníze. A ještě si za to platit, to bych tomu dal.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno