Streamer sedm dní natáčel svůj kámen – Už na tom vydělává

0
kamen twitch

Internet je zvláštní místo a najít na něm úspěch není úplně jednoduché. Občas se však zadaří i lidem a projektům, od kterých byste to nečekali. Nejnověji našel na Twitchi slávu kanál Pray4Ctulhu. Musíme uznat, že zveřejněný obsah je opravdu unikátní. Vždyť posuďte sami.

Pray4Ctulhu se po sedmi dnech streamování dostal do programu Twitch affiliates, který umožňuje monetizovat svůj kanál, zobrazovat reklamy a přijímat příspěvky od sledovatelů. Získat se dá aktivitou na platformě. Zároveň musíte mít alespoň 50 Subscriber a vaše streamy musí být zhlédnuty alespoň 8000krát.

To nebyl žádný problém pro kámen s nalepenýma očima.

Kámen většinou na streamech nedělá téměř nic, ale zaznamenali jsme pár unikátních momentů. Ve videu s názvem The pet rock does a „flip“ hlavní hvězda programu dokonce udělá salto!

Sledujete naše streamy?

Víte, že i my pravidelně streamujeme? Sice ne na Twitch, ale naše analýzy a krypto-zpravodajství najdete na YouTube kanálu BitLink. Za tři týdny jsme nasbírali 230 sledovatelů a budeme rádi, pokud se k nim přidáte i vy. Možná nakonec budeme úspěšnější než kámen s nalepenýma očima. I když, kdo ví.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno