VIDEO – Takto nás sdírá finanční systém – Chtějí, abychom to nevěděli

0

Peníze. Používáme je každý den. Desítky hodin týdně trávíme jejich získáváním a závisí na nich naše obživa. Peníze jsou v dnešním světě ultimátní forma moci, nosič hodnoty… Tak, jako to bylo v minulosti.

Současná ekonomika funguje díky dluhu a platíme takzvanými fiat měnami, které mají hodnotu jen proto, že to řekla vláda. Při pohledu do historie si můžeme všimnout, že jednotlivé civilizace něco podobného zkoušely a nikdy to nedopadlo dobře.

V tomto videu se tvrdí, že v nejbližší dekádě padne světová monetární ekonomika a lidé se vrátí zpět ke zlatu a stříbru (pozn. redakce – možná také částečně přejdou k Bitcoinu?). Zajímavé video, které se rozhodně vyplatí zhlédnout. Nicméně berte ho s rezervou.

Nastavit si můžete české titulky.

Čtěte dále

Centrální banky nás nyní na začátku ekonomicko-politické krize sdírají ještě o to víc. Tisknou miliardy dolarů a eur denně a tyto inflační peníze dávají bankám, které je investují do velkých nadnárodních konglomerátů s cílem udržet růst vymyšlených čísel (akciových indexů), které již dávno nereprezentují reálný stav ekonomiky.

Ale dlouho to už nebudou moci dělat. Přichází změna! Lidé se probouzejí a začínají se bouřit. Odmítají tento systém a způsob života. Naši argumentaci naleznete zde: 

Prichádza zmena – Táto myšlienka sa po svete šíri rýchlejšie než vírus!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno