Jak zkolabuje dolar? Toto byste neměli vědět. Hyperinflaci vždy předchází deflace!

0

Finanční systém současnosti má obrovský problém. Ekonomika kolabuje a na její zachraňování se tiskne enormní množství inflačních dolarů. Aktuálně však ve světě sledujeme spíše mírnou deflaci, která bude v příštích měsících pravděpodobně pokračovat. Když se peníze tisknou rychleji než kdykoliv předtím, ale jejich hodnota neklesá, je to symptom začínající hyperinflace. Proč? To se dozvíte v přiloženém videu výše. Nastavit si můžete české titulky.

Banky, centrální banky a ve Spojených státech FED ovládají zásobu peněz v oběhu a jsou schopny manipulovat jejich hodnotu. Samozřejmě je v jejich zájmu, aby hodnota fiat měn neustále klesala, čímž okrádají celý svět. A ono to přijde. Hodnota vašich úspor padne na polovinu. A pak znovu a znovu…

A aby toho nebylo málo, banky nám z úspor začínají užírat i negativními úroky! V Německu je to už běžná praxe. Německo vstupuje do recese! Více než 100 velkých bank účtuje záporné úrokové sazby

Toto byste neměli vědět – Ani ve škole to neučí!

Jak se odpoutat od tohoto nemocného systému? O tom bylo minulé video. Rozhodně doporučujeme jej zhlédnout. Je čas vrátit se zpět ke tvrdým nosičům hodnoty. Drahé kovy si svou hodnotu drží lépe než jakákoliv jiná komodita. A jsou ověřené historií.

Vyplatí se ale nakupovat zlato teď, když je nejdražší od roku 2012? Pokusili jsme se na to odpovědět.

Během této krize začínají být zajímavou divokou kartou i kryptoměny. Zatímco akcie padají, ekonomika kolabuje a světu hrozí masivní inflace, Bitcoin si svou hodnotu drží. Dokonce lépe než samotné zlato! Nákup digitálních měn s sebou nese obrovské riziko. Přesto do něj nyní proudí miliardy dolarů a kupují ho miliardáři, instituce či hedge-fondy z Wall Streetu. Jak koupit Bitcoin bezpečně? Návod naleznete zde: desktop, mobil.

Jak vlastně mocní okrádají celý svět? Trvá to už více než 50 let a výsledky jsou katastrofální! A během této krize se to děje ještě rychleji. Přečtěte si příběh o tom, proč jsme i v dobách historicky největší prosperity a obrovského přebytku stále chudí.

Jak 50 let okrádat celý svět? Příběh o tom, proč jsme stále chudí

Čtěte dále:

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno