Svět z krize nezachrání žádná vláda, ale Bitcoin, tvrdí Tim Draper

0
Svět z krize nezachrání žádná vláda, ale Bitcoin, tvrdí Tim Draper

Uprostřed oživování Bitcoinu (BTC) po několika pádech miliardový investor Tim Draper vyhlásil další optimistickou předpověď. V rozhovoru ze dne 16. března s podcastem 415 Stories Draper nastínil decentralizaci poháněnou BTC a jinými novými technologiemi jako hlavní nástroj, který má schopnost transformovat největší průmyslová odvětví na světě.

„Svět zachrání BTC, nikoliv banky a vlády”

Podle Drapera bude BTC jedním z nejdůležitějších nástrojů v období zotavování se z probíhající globální finanční krize. S odvoláním na rozhovor Draper tweetoval:

„Bavte se, dokud se to dá. Když se svět vrátí na vlastní nohy, zachrání ho BTC, nikoliv banky a vlády.”

V rozhovoru Draper vyjádřil jistotu, že nové technologie, jako jsou BTC a umělá inteligence (AI), mají potenciál zcela transformovat všechna odvětví v bankovnictví. Jako příklad uvedl použití v pojišťovnách. Argumentoval tím, že kombinace AI, inteligentních kontraktů poháněných blockchainem a BTC je pro pojišťovnu perfektním začátkem.

Mohlo by vás zajímat: Chraňte nejen své zdraví, ale i peníze – Spolu s virem se namnožili i podvodníci

Draper řekl:

„Například bych mohl založit pojišťovací společnost s pojistnou matematikou AI, abych určil podvod a inteligentní smlouvu s BTC a vše umístil na blockchain.”

Draper je známý svou předpovědí 250 000 dolarového BTC

Jako průkopník podnikatelských aktivit v USA a spoluzakladatel společnosti Draper Fisher Jurvetson Venture Company se Tim Draper stal jedním z hlavních obhájců kryptografického průmyslu. Vedle prominentních BTC velikánů, jako jsou například zakladatel společnosti Morgan Creek Anthony Pompliano a bývalý magnát antivirového softwaru John McAfee, je Draper známý tím, že pro Bitcoin dělá velké předpovědi. Poté, co předpověděl, že cena BTC dosáhne 250 000 dolarů do konce roku 2022, uvedl, že jeho vlastní předpověď možná podceňuje sílu BTC.

Mohlo by vás zajímat: Mileniálové milují Bitcoin a jejich čas přichází – Do kryptoměn může přitéct až 30 bilionů dolarů!

Kromě toho, že Draper investuje do kryptoměn, investuje taktéž i do technologického vývoje. Jak uvádí Cointelegraph, v současnosti vidí velký potenciál v technologiích, jako je decentralizované financování. Proto Draper 16. března investoval do společnosti DeFi Money Markets DAO a koupil podíl ve formě nadcházejícího řídícího tokenu DMG.

Co číst dál?

Propad Bitcoinu se dal předpovědět 3 dny předem – Podívejte se jak!

Zdroj:
cointelegraph.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno