VIDEO – 5 jednoduchých kroků, jak se stát milionářem

0

Chcete být milionářem? Znáte Granta Cardona? Ne? Tak to je velká chyba (to, že neznáte Granta, ne to, že chcete být milionářem). Pokud se chcete stát milionářem, a nevíte, jak na to, doporučuji (ale opravdu velmi vřele doporučuji), abyste začali sledovat Granta Cardona. Proč? 

Grant Cardone – kontroverzní finanční guru

A naschvál říkám, že je kontroverzní. Na to byste určitě přišli sami, protože jeho vyjádření (téměř všechny) jsou extrémně subjektivní a často velmi agresivní podány. Ale to je Grant Cardone. Uvidíte to v každém jeho videu. Faktem však zůstává, že tento člověk ví, jak vydělat miliony. Podařilo se mu to několikrát. Z nuly milionářem. I to je Grant Cardone.

Ve videu, které vidíte výše, dává Grant Cardone rady svým zaměstnancům, které se snaží přimět k jinému myšlení. K myšlení o penězích, které by z nich mohlo udělat milionáře. Snaží se tak udělat prostřednictvím 5 rad, kterých se on během svého života držel a které se mu osvědčily. První je zaměření se na finanční cíl a vystavení kroků, jak ho dosáhnout. Druhou radou je pozorně sledovat svůj příjem. Třetí, čtvrtou a pátou radou je co? Nejdu vám spoilovat video. Všechny jeho rady k tomu, jak se stát milionářem, najdete ve videu. Samozřejmě tam najdete mnohem, mnohem více informací.

Přečtěte si: Bitcoin jako bezpečná investice – 3 důvody, proč vlastnit Bitcoin

Závěr

Grant Cardone měl navíc krásné vyjádření o cashích (hotovosti) a o tom, jak prostřednictvím nich můžete přicházet o hodnotu vašeho majetku. I proto vřele doporučuji, abyste followovali jeho rady. Neříkám, že všechno, co řekne, je nutně pravda. Avšak jeho názory minimálně stojí za zamyšlení, pokud se podíváme na výsledky, kterých se mu již podařilo dosáhnout.

Na co se podívat dál?

Video analýza – 10 000 dolarů na BTC překonáno – A co dál?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno