VIDEO Analýza BAT/USD – Atraktivní nebezpečný trh

0

Ahojte tradeři. Dnes se podíváme na pár BAT/USD. Rozebereme si vývoj tohoto trhu a ukážeme si možné scénáře pro tento zajímavý pár.

Sledujte náš YouTube kanál BitLink a nenechte si ujít naše videa, analýzy a streamy. Přispíváme několikrát týdně!

Bat token v páru s BTC jsem probíral naposledy tady, ale v páru s USD to vypadá docela atraktivně. Z měsíčního grafu to vypadá na ukázkovou svíčkovou formaci morning star, ale do konce měsíce zbývá ještě pár dní. Trh má po předchozím růstu dost hlubokou korekci a dostali jsme se k Fibonacciho hladině 78,6 %. Zatím je odraz docela slušný a trh se ze 4hodinového grafu ubírá pěkně v trendovém kanálu. Pokud se tento trend bude nadále udržovat a býci budou mít stále chuť nakupovat, hodnota Bat tokenu může krásně stoupat.

Co se můžete dozvědět z videa?

  • Analýza TOP- DOWN
  • Jednoduchá Price Action
  • Důležitá cenová úroveň a trendline
  • Kde bude možné nakupovat
  • Fibonacciho hladiny

Při tradingu je důležité získávat informace včas. Proto si na naší stránce můžete aktivovat odesílání notifikací (návod najdete zde) a budeme rádi, pokud nás začnete sledovat na Facebooku.

Máte zájem o kvalitní signály? Obchodujte kryptoměny s námi a s Crypto Kingdom a získejte signály i analýzy za super cenu.

Jak použít tuto analýzu?

Toto není stránka, na které vám řekneme, kdy nakoupit a kdy prodat.

Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni učinit správné rozhodnutí. Pokud chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.

Na Facebooku jsme pro vás vytvořili diskusní skupinu, kam můžete přidat vaše postřehy, analýzy, případně dotazy našim traderům. Přijďte si popovídat o kryptoměnách a aktuálním dění na trhu.

Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení na nákup či prodej. Situace na trhu se může kdykoliv změnit. Spekulativní obchody jsou na krypto trzích velmi rizikové.

Disclaimer: Tento článek patří firmě qTUBE s.r.o. a je chráněn copyrightem. Jakékoliv zneužití (např. kopírování) je trestné! Zveřejněné informace jsou autorským dílem a bez souhlasu není další šíření tohoto materiálu povoleno.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno