XRP má méně aktivních adres než Dogecoin a Bitcoin SV

0
Ani 90% propad XRP nestačí! Podle analytika je stále překoupené

Token XRP od firmy Ripple už je, zdá se, za zenitem. Hype kolem tohoto projektu dávno utichl a hodnota tokenu se propadá. Celý systém evidentně slouží pouze jako bezedná pokladna mateřské firmy, která sice má v bankovním prostoru úspěchy se svým Ripplenetem, XRP se ale tyto fundamenty moc nedotýkají.

Nejnovější analýza blockchainů různých altcoinů ukazuje, že zájem o XRP už utichl i v kryptokomunitě. Třetí největší kryptoměna podle kapitalizace má dokonce méně aktivních peněženek než scamcoin Bitcoin SV!

Tímto článkem se v žádném případě nechceme dotknout našich čtenářů. Víme, že někteří z vás jsou fanoušky XRP. Snažíme se pouze ukazovat pravdivé informace o tomto tokenu.

Přečtěte si pravdu o tokenu XRP:

, XRP má méně aktivních adres, než Dogecoin a Bitcoin SV

(Článek pokračuje pod odkazem)

[NÁZOR] Pravda o tokenu XRP, kterou nechcete slyšet

Prudký pokles v počtu aktivních peněženek jsme zaznamenali v březnu 2020. Z 35 000 jich zůstalo pouze necelých šest tisíc. Je možné, že po brutálních březnových výprodejích majitelé XRP tokenů prostě pouze hodlují. Vícero kryptoměn totiž zaznamenalo pokles počtu aktivních peněženek. XRP ale zaznamenal nejtvrdší propad.

Je však vhodné poznamenat, že únor byl pro XRP obzvlášť rušný. Z dlouhodobého hlediska nebyl březen až takový hrozný. Podobnou úroveň aktivity jsme zaznamenali i v dalších měsících. 6 000 aktivních adres je ale stále velká bída. Podstatně méně než u ostatních kryptoměn.

Bitcoin je na tom oproti únoru víceméně stejně. Ethereum ale zaznamenalo krásný nárůst o 22,4 %. Nárůst aktivity měl i TRON (+ 9,4 %), Stellar (+ 27,2 %), či Bitcoin Cash (+ 13,5 %).

Zhlédněte dnešní stream, ve kterém jsme porovnali stav akciových indexů s Bitcoinem. A nezapomeňte se přihlásit k odběru našeho YouTube kanálu BitLink. Nedávno jsme přesáhli 1 000 odběratelů!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno