ZPRÁVY – 1 cent za kilowatthodinu? V Číně je to možné! – 66 % Evropanů vnímá Bitcoin pozitivně

0
ZPRÁVY - 1 cent za kilowatthodinu? V Číně je to možné! - 66 % Evropanů vnímá Bitcoin pozitivně

Evropané se cítí optimističtěji, pokud jde o budoucnost BTC. Nedávný výzkum ukazuje, že dvě třetiny z dotazovaných věří v kryptoměny a myslí si, že budou během tohoto desetiletí růst. Přičemž někteří dotázaní tvrdili, že berou BTC jako měnu budoucnosti, která změní svět a nastartuje hospodářství

Na našem YouTube kanálu BitLink vyšel LIVE Trading. Mrkněte na něj, a pokud jste tak ještě neučinili, přihlaste se na odběr našich videí.

(Článek pokračuje pod videem)

1 cent za kilowatthodinu? V Číně je to možné!

Místní vláda města Ya’an v čínské provincii S’-čchuan oznámila, že tento region podporuje těžbu BTC. Pokud se rozhodnete využívat zdroje z místní vodní elektrárny, budete ji mít téměř zdarma. Dokument, který zveřejnili představitelé města Ya’an, je v ostrém kontrastu s tím, jak se zákonodárci rozhodli ještě během roku 2018. Vláda a čínská centrální banka tehdy nazývaly operaci „zbytečnou” a odrazovaly od podnikání. V té době bylo velmi složité v tomto komunistickém státě těžit kryptoměny. Nyní je tomu přesně naopak. Pokud jasně prokážete, že těžíte BTC, můžete elektřinu odebírat za stabilní cenu 1 Kw/h.

Zákonodárci se rozhodli podpořit i technologii blockchain. Má být využita při stavbě nových elektráren a budování nové infrastruktury.

O těžbě BTC v Číně najdete více informací v tomto článku. (EN)

66 % Evropanů vnímá Bitcoin pozitivně

Evropané se cítí optimističtěji, pokud jde o budoucnost BTC. Nedávný výzkum ukazuje, že dvě třetiny z dotazovaných věří v kryptoměny a myslí si, že budou během tohoto desetiletí růst. Přičemž někteří dotázaní tvrdili, že berou BTC jako měnu budoucnosti, která změní svět a nastartuje hospodářství

Crypto Exchange Bitflyer, která vypracovala studii, uvedla, že Evropané pociťují potřebu změny a využívání nového, hlavně digitálního aktiva. K tomuto kroku je donucuje i fakt, že po celém světě panuje globální krize způsobená koronavirem.

Celý článek si můžete přečíst zde. (EN)

Akcie rostou, bohatí vydělávají a my jim to splatíme inflací

Jednotlivé země se pomalu připravují na otevření svých ekonomik, mezinárodní obchod se pomalu zrychluje a počet nových případů v největších ohniscích koronaviru každým dnem klesá. Na Slovensku se už otevřely i malé obchody a brzy budou následovat restaurace. Hranice se Slovenskem by se mohly otevřít již v červnu. Vše se pomalu vrací do normálu. Koronakrize nám tu ale zanechala velké díry v ekonomice, které budeme my všichni splácet ještě několik let. Pravděpodobně přijde ještě větší krize a prohloubení rozdílů mezi bohatými a chudými.

Náš celý článek naleznete zde.

John McAfee – Pentagon potvrdil existenci UFO

John McAfee si ve světě vypěstoval image technologického blázna, který nás už léta baví svými příběhy a prohlášeními. V roce 2017 se například vsadil, že Bitcoin do konce tohoto roku dosáhne cenu 500 000 $. Následně se opravil a svou predikci pozměnil na rovný milion dolarů. Sázku opepřil tím, že si v opačném případě v přímém přenosu sní svůj penis. To je ale pouze jedna z mnoha rošťáren, kterou se proslavil. Nově si myslí, že Pentagon ví o existenci UFO. Jasné důkazy ovšem nepředložil. Spíše jen znovu spekuluje.

Máte zájem o nezávislé zpravodajství? Sledujte nás na facebooku a přihlaste se k odběru notifikací. Nenechte si ujít novinky ze světa a kryptoměn!

Co číst dál?

3 fundamenty, které mohou způsobit dump Etherea – Padne na 100 $?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno