ZPRÁVY – Donald Trump zachraňuje národ před krizí! – Nové ATH na Bitcoinu po halvingu neuvidíme

0
ZPRÁVY - Donald Trump zachraňuje národ před krizí! - Nové ATH na Bitcoinu po halvingu neuvidíme

Přinášíme přehled čerstvých zpráv. Od problémů s těžbou BTC až po nové zákony v Americe, které mají ochránit národ před nejhorším. Také o tomto se budeme bavit v dnešních zprávách. 

Na našem YouTube kanálu BitLink vyšla víkendová analýza trhu. Mrkněte na ni, a pokud jste tak ještě neučinili, přihlaste se na odběr našich videí.

(Článek pokračuje pod videem)

BTC mineři prodávají více mincí, než vytěží

Podle údajů z webových stránek a množství pozorovatelů BTC mineři prodávají mince rychleji, než je dokáží „vyrobit”. Tento podivný trend panuje na trhu od 12. března. Zdá se tedy, že BTC horníci prodávají i mince, které již v minulosti vytěžili, a chtěli si je odložit na horší časy. Je dost pravděpodobné, že prodej takového množství mincí je způsoben problémy některých firem, které musejí zaplatit dlužné náklady za elektřinu. Případně náklady jako například daně či nákup nových zařízení. O dost větší problém může nastat po halvingu.

Donald Trump zachraňuje národ před krizí!

Americký prezident Donald Trump podepsal přijetí nového zákona, jehož cílem je ochrana rozpočtu amerických rodin. „Tento zákon poskytne 2,2 bilionu dolarů, který pomůže rodinám a firmám našeho národa,” uvedl Trump. Očekává se, že Američané dostanou stimulační dávku až do výše 1 200 dolarů (téměř 30 000 Kč). Je to zatím největší podpůrný balíček, který byl takto vytvořen. Na opačné straně může mít i spoustu negativ. Takovým tištěním peněz, které se následně budou rozdávat zdarma, se výrazně zvýší inflace.

Nové ATH na Bitcoinu po halvingu neuvidíme

CEO Bitmainu Jihan Wu v nedávném rozhovoru prozradil více o svých prognózách pro BTC, miningu a následcích halvingu. Navzdory propuknutí koronaviru a jeho vlivu na globální ekonomiku je Wu optimistický a věří, že volná měnová politika moderních centrálních bank posílí hodnotu finančních technologií.

„S rostoucí tržní kapitalizací BTC se jeho volatilita snižuje a stává se stabilnějším. To znamená, že jeho cena nemusí ani během několika let dosáhnout ATH. Bez ohledu na to, jaká bude situace na trhu, jednoho dne vrchol i tak dosáhne. Předtím, než se to ale stane, bude následovat několik pohybů jako na horské dráze.”

Co se dělá na světové burze?

Minulý týden bylo na akciovém a indexovém trhu velmi optimismu. Po delší době byly zaznamenány několikaroční největší masivní nákupy. Nejde o nic neobvyklého, protože korekce velkého cenového poklesu dříve či později musela nastat. To ale neznamená, že jsme z toho nejhoršího venku. Během víkendu se neobchoduje, proto si budeme muset počkat až na pondělí, kterým směrem se aktiva pohnou. Leckdy se může stát, že se cena opět dostane na letošní nejnižší hodnoty. Nemáme jediný náznak či signál, který by naopak potvrzoval, že bearish trend je za námi a že je nyní čas na cenový růst. Více o aktuální situaci na trhu se dozvíte v tomto videu:

15 855 BTC se přesunulo na anonymní peněženky!

Za posledních 24 hodin zaznamenal Whale Alert přibližně tucet transakcí, jejichž celková hodnota představuje téměř 16 000 BTC. To představuje hodnotu téměř 100 milionů dolarů. Tyto transakce probíhaly za účasti takových významných burz, jako jsou Binance, Poloniex, Bitfinex, OKEx a Coinbase. Pohyby mincí se velmi podobají těm, které byly provedeny na peněženkách před 2 týdny. Tehdy cena BTC padla na hodnotu něco pod 4 000 USD. Pokud by whales opět zamýšlely něco podobného, může to být obrovská divočina na burzách.

USA má další prvenství! Největší počet nakažených na celém světě

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno