Koronavirus nejvíc ohrožuje USA! – Způsobí to nakonec hyperinflaci dolaru?

0
Americký Kongres rozhoduje o další finanční injekci - Pomohlo by to skomírající ekonomice?

Akciové indexy včera mírně poskočily. Zdá se, že americká ekonomika prozatím našla své dno. Dow Jones Industrial Index, který sleduje její stav, totiž poskočil na 21 200 bodů. Dostal se tam poté, co v úterý padl na dno – 18 200 bodů.

1h Dow Jones Industrial Average
1h Dow Jones Industrial Average

Uvidíme, zda to byl pouze nádech před dalším ponorem, nebo se situace v USA začíná skutečně stabilizovat. Fed pumpuje do oběhu každou hodinu miliardy dolarů a nedávno dokonce ohlásil nekonečný Quantitative easing. To v překladu znamená, že už nemá žádné limity a bude vytvářet nové peníze tak, jak uzná za vhodné.

Drazí čtenáři. Na tomto webu jsme v minulosti mnohokrát napsali, že dolar čeká hyperinflace. Toto je začátek konce. Popravdě, raději vlastnit Bitcoin, kterých je omezené množství, než fiat.

Jak nakupovat kryptoměny? Přichystali jsme pro vás skvělý kurz, který vás provede založením účtu na burze Coinbase. Doporučujeme otevřít si ho na PC:

Coinbase

A tady je verze pro mobilní telefony:

Ako nakúpiť/predať kryptomeny s minimálnym poplatkom


Chcete-li nakupovat zlato nebo jiné drahé kovy, chystáme pro vás mini online kurz. Ozvěte se nám na adresu qtube.contact@gmail.com a my vás zařadíme do pořadníku.
Momentálně už finišujeme s přípravami na spuštění kurzu.

Koronavirus se v USA šíří extrémně rychle

Ke sledování koronaviru doporučujeme používat tuto stránku. Najdete tam přehledné statistiky o počtu nakažených, vyléčených a mrtvých ve všech zemích. USA se již delší dobu šplhají na vrchol tohoto žebříčku. Denně se tam objevuje v průměru 10 000 nových nakažených.

Už zítra USA pravděpodobně předběhnou i Itálii a během dalších 2 dní asi i Čínu. To ukazuje, jak moc jsou Spojené státy nepřipravené. Aktuálně už mají téměř 70 000 nakažených. To vše zní děsivě, ale USA jsou krom šíření svobody známé i svým drahým zdravotnictvím.

V USA přežijí pouze bohatí

Buď dáváte tisíce dolarů na pojistku, nebo máte smůlu. Trumpova administrativa navíc výrazně omezila Obamacare – systém, jehož cílem bylo zajistit zdravotní péči nemajetným lidem.

Itálie je v hrozivé situaci, kdy není dostatek ventilátorů. A doktoři musejí vybírat, koho zachrání. Lékaři se tak při svých rozhodováních, koho připojí na ventilátor, snaží zohledňovat i další kritéria, jako je celkový zdravotní stav nebo věk pacienta.

Zkuste si tipnout, jaké kritérium bude nejdůležitější pro americké doktory…

Vláda nás môže sledovať cez mobil! Je čas kúpiť si anonymnú SIM kartu

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno