ZPRÁVY – Zbývá 51 dní do halvingu, co to znamená? – Bitcoin v případě finanční krize uspěje, nemá na výběr

0
ZPRÁVY - Zbývá 51 dní do halvingu, co to znamená? - Bitcoin v případě finanční krize uspěje, nemá na výběr

Vítejte u večerních kryptozpráv. Dnes je neděle a my opět přinášíme přehled těch nejdůležitějších zpráv a novinek. 

Na našem YouTube kanálu BitLink vyšla víkendová analýza trhu. Mrkněte na ni, a pokud jste tak ještě neučinili, přihlaste se na odběr našich videí.

(Článek pokračuje pod videem)

Míří Bitcoin do pekelné zóny? 

Na Bitcoinu zatím support 6 000 USD odolal. Podotýkám, že zatím! Situace na trhu nám ale nedává jediný bullish signál, který by mohl naznačovat růst. Bitcoin tedy půjde dolů, ale co dál? Zatím vše nasvědčuje tomu, že bearish trend bude i od pondělí pokračovat.

Více o aktuální situaci na trhu se dozvíte v našem dnešním videu.

Zbývá 51 dní do halvingu, co to znamená?

Zdá se, že od května budou mít všichni Bitcoin mineři vážný problém ze ziskem. Cena BTC neroste a stejně ani neupadá hashrate sítě. Co to tedy znamená? Už v současnosti musí být cena BTC nad 6 000 USD, aby většina minerů byla profitabilní. Po halvingu bude muset být cena dvojnásobně vyšší. Je tedy nejasné, co se bude dít následující měsíce. Pravděpodobně většina jednotlivců i firem vypne na určitou dobu těžbu. A dříve či později se ziskovost opět dostane do podobných hodnot.

Pasivní příjem přes Bitcoin? Lennix Lai radí, jak na to

U kryptoměn existuje velké množství způsobů, jak si přivydělat. Ať už přes BTC mining, DeFi, staking či lending. Velmi zajímavý způsob může být i nákup BTC, který jen jednoduše stačí držet na peněžence. Důkazem je i masivní cenový růst od roku 2009.

Celý rozhovor o pasivním příjmu na internetu naleznete v tomto článku (v angličtině).

Bitcoin v případě finanční krize uspěje, nemá na výběr

Bitcoin byl během minulé finanční krize navržen jako alternativa a bezpečný přístav pro investory. Dokáže ale skutečně obstát? Po vypuknutí krize v minulosti měla všechna aktiva problém udržet si hodnotu. Není ale nutno tvrdit o BTC a také o zlatě po jednom týdnu od vypuknutí recese, že jsou poraženými. Ten správný čas na růst teprve přijde. Avšak pouze tehdy, když investoři začnou hledat alternativu. Je důležité myslet dlouhodobě, nikoliv krátkodobě. Pokud vytrváme, úspěch se nepochybně dostaví.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno