Analýza – Bitcoin udržel zásadní support a cesta vzhůru otevřená

0
bitcoin-raketa

Halving se blíží a sentiment je na kryptoměnách poměrně hodně býčí. Myslím, že plno lidí čekalo krutý nárůst dominance, ale to se neděje. Bitcoin i přesto roste.

Bitcoin už má opět býčí momentum

Posledních 48 hodin byla nálada na Bitcoinu poměrně mrazivá a spousta obchodníků vyčkává, zda Bitcoin zvládne uhájit celý uptrendový pohyb. Myslím, že si plno hodlerů BTC dneska oddychlo, když se pád zastavil a několikrát byla cena kolem 9 700 USD odmítnuta.

Hodinový graf BTC/USDT
Hodinový graf BTC/USDT

Myslím, že by to byl od velkých hráčů nesmysl pustit cenu Bitcoinu zpět někam k 8 000 USD. Mají sentiment na své straně a lidi tam peníze ládují. Viděl bych to na pohyb do prostor 10 500 – 11 000 USD. Podle toho, zda se spustí FOMO – pak můžeme jít až k 12 000 USD.

Líbí se vám tato analýza? Moje jméno je Ing. Jan Čuraj a jsem hlavní analytik společnosti Crypto Kingdom a správce portfolia CK Capital. Zde si můžete stáhnout můj e-book (nejen) o kryptoměnách a obchodování. Je to ZDARMA.

Dominance Bitcoinu je na hraně

Už teď jsem poměrně nejistý v držení altcoinů, naštěstí máme většinu našich signálů uzavřených v krásném zisku, nebo již zajištěné na vstupech. Dominance Bitcoinu se dostává na extrémně silný support a zároveň na dotek trendovky.

Denní graf dominance bitcoinu
Denní graf dominance bitcoinu

Každopádně všimni si, jak tvrdé jsou ty červené svíce a jejich objemy. Ovšem nepředpokládám zatím tvrdý útok na 60% dominanci přes support. Ale bude dost důležité toto sledovat a velmi důležité obchodovat altcoiny jen swingově pro rychlé zisky.

Které altcoiny nyní swingově obchoduji?

Velmi správné rozhodnutí byl HODL BNB, kde část držím od 5 USD a další část jsem nakupoval přibližně na 16 USD před pár týdny. Dále držím menší část XRP.

Swingově mám otevřené jen highcaps altcoiny jako DASH & NEO na Binance a Cardano & Litecoin na Bitmexu. Signál na Cardano jsem dával veřejně, zbylé do našich signálů.

V našich Crypto Kingdom signálech jsme za posledních pár dní uzavřeli krásné zisky přibližně na deseti signálech, nejlépe dopadl asi signál na WPR

Crypto Kingdom signál WPR
Crypto Kingdom signál WPR

Rádi byste také získali takovéto ziskové signály? K tomu ještě predikce a pravidelné vzdělání? Zde si můžete zakoupit naše společné členství s Trading11. Spojili jsme se, abychom vám přinesli tu nejlepší službu pro tradery v  Česku a na Slovensku.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno