Bitcoin na 10 000 $! – Bull-run za dveřmi, ale ještě nás čeká poslední pokles + OZNÁMENÍ

0
Bitcoin údolí walley kryptoměny k-mag

Už delší dobu mám pocit, že na trhu s Bitcoinem nastane něco dramatičtějšího. Toto neobvyklé ticho by mělo skončit. Několik indikátorů ukazuje, že v nejbližší době bude následovat větší pohyb.

Já osobně si myslím, že půjde dolů.

A hned nato nahoru… Mám k tomu několik důvodů a celkově by to sedělo na aktuální sentiment trhu, který je ze střednědobého hlediska bullish, ale z krátkodobého momentálně ještě vládnou medvědi.

1D BTC/USD Bitstamp
1D BTC/USD Bitstamp

Jak vidíte, na grafu se nám vytvořil masivní falling wedge. Podobně to bylo i v roce 2018. Bitcoin podle mě ještě není připraven na proražení horní rezistence, a tak se odrazí směrem dolů.

Dva možné scénáře jsou zaznamenány na grafu. Ještě je tu však jeden, který jsem nevyznačil, protože je více méně jasný. Bitcoin bude pokračovat v pohybu uvnitř formace a postupně se sesuneme na nižší ceny.

Já si však myslím, že nás zase čeká období vyšší volatility a zajímavě by vypadal propad na 7 000 $.

Bitcoin bude po létě v UPtrendu

Ať už se stane cokoliv, po skončení léta by už měl být více méně nastolen uptrend a postupně se propracujeme nad letošní high (13 000 $). Do konce roku bychom mohli alespoň otestovat historické maximum z prosince 2017.

Překonání této hranice bude poslední zastávkou, po níž už budeme jasně stoupat, pravděpodobně o desítky tisíc každý rok, až dokud nám neskončí cyklus.

Z dlouhodobého hlediska je Bitcoin jasně bullish a nic nenasvědčuje tomu, že by měl přijít nějaký větší krach. Trhy jsou silné, hlavně na coinech, které mají reálný produkt. Bitcoin samotný je produkt a tato kryptoměna je dnes již notoricky známá. Používá ji stále větší množství lidí a investice se jen hrnou.

Nalijme si čistého vína

Asi nikdo z nás už nečeká, že bychom měli nějak výrazněji klesnout. Asi to půjde na          8 000 $, možná na 6 000 $, ale pak už přijde otočka a… sky is the limit.

Jasně, je to už trochu klišé, ale já upřímně křičím TO THE MOON!

TO THE MOON!!!

A myslím to vážně. Až tak, že vyhlašuji VEŘEJNOU AKCI! Zatím ji najdete pouze na této facebookové stránce, ale brzy ji oznámíme i naostro.

Navštívit stránku akce

Přidejte se, sledujte událost, průběžně získávejte nové informace a zažijte příjemné odpoledne v kruhu krypto-nadšenců.

Přeloženo ze slovenského originálu, který napsal Samuel Slavkovský.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno