[GAMING] Nová hra, která Vám vytěží opravdovou kryptoměnu! Toto je Crypto Planet!

0
cryptoplanet

Společnost, která má na svědomí kryptoměnu Phoneum, kterou jsme celkem nedávno zmiňovali, vydala nedávno svůj nejnovější kousek. Android hra s názvem Crypto Planet již sama o sobě říká, že půjde o hru z prostředí vesmíru. Oč v ní jde?

Další hra, která vygeneruje opravdovou kryptoměnu?

Tato hra od společnosti Phoneum je již několikátá v pořadí. Zatímco Crypto Treasures se odehrává na Zemi, CryptoPlanet se odehrává ve vesmíru na jiné planetě. Hra je své starší sestřičce velmi podobná, zde však nekopete poklady, ale těžíte krystaly, za které kupujete truhly. Ty následně otevřete a dostanete nějaké to krypto. Hra má sice jednoduchý vizuál i funkce, no trochu připomíná (zvlášť pro pamětníky) hru StarCraft.

Jaké kryptoměny můžeme získat a co potom s nimi?

Standardně je v každé bedně kryptoměna Phoneum (PHM) a ještě nějaké další itemy včetně krystalů. Získané krystaly můžete vložit i do inkubátoru, kde se vám z nich za 24 hodin stane něco mnohem hodnotnějšího. Kromě PHM můžete získat i satoshi Bitcoinu, EOS, Litecoin, Ethereum, Dogecoin a dalších měn. Po dosažení minimálního množství k výběru si kryptoměnu můžete opravdu přeposlat do vaší walletky. Vše je 100% funkční. Nejedná se o žádný SCAM. Minimální množství k výběru však budete nějakou chvilku sbírat 🙂

Fungují Phoneum apky i současně?

Obrovskou výhodou je, že aktuálně jsou tady pro vás až tři hry od této společnosti, které vám generují Phoneum kryptoměnu. Dohromady tak můžete paralelně získávat určité částky, které po sečtení nebudou nezanedbatelné. Vše je jen o tom, jak moc se daným hrám budete věnovat. No další hra = další PHM zdarma. PHM můžete směnit na burze Latoken, i když v době psaní článku to nefungovalo. Standardně to však není problém.

Závěr: Tým Phoneum nepřestává překvapovat, ale bylo by fajn, kdyby se v budoucnu zvedla i cena tohoto “shitcoinu”. Přece jen 0,0004 € za 1 PHM je enormně málo. No, je ale pravda, že díky těmto hrám si jich dokážete vygenerovat i desetitisíce.

 

McAfee zvyšuje svoju predikciu – $2 milióny v roku 2020!

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno