Halloween (dušičky) se blíží! Zopakuje se historická pumpa Bitcoinu? + ANKETA

0
bitcoin superman breakthrough růst nové ATH k-mag

Měsíc listopad se blíží a spolu s ním i spekulování nad halloweenskou (dušičkovou) pumpou. Král kryptoměn se momentálně dostal do jakéhosi limba a neumí se rozhodnout, kterým směrem se vydá. Toto datum by mu mohlo pomoci. Pumpa na dušičky totiž již jednou Bitcoin vytrhla z podobné situace.

„Před čtyřmi lety Bitcoin přešel přes něco, co si budu navždy pamatovat jako Halloweenskou pumpu. Cena v průběhu několika týdnů vyskočila o 50 %  konečně tak prorazila strop na 300 $, pod kterým byl Bitcoin od počátku 2015.“

V té době to byl skutečně klíčový krok, neboť Bitcoin zdaleka neměl takovou reputaci jako nyní a stále pociťoval důsledky pádu burzy Mt. Gox. Dokonce i někteří fanoušci kryptoměn si nebyli jisti, zda Bitcoin skutečně má nějakou budoucnost v centralizovaném světě moderního světa financí.

S nízkými objemy na burzách a obrovským 30 000 BTC sell wallem na 300$ hladině to dlouho vypadalo beznadějně.

Sice o tom nevíte, ale nový Microsoft Flight simulator vám vyrazí dech. Podívejte se na záběry z alfa verze.

Dočkáme se na konci roku Bitcoin rallye?

I dnes jsme se ocitli v podobné situaci. I když z dlouhodobého hlediska je Bitcoin jasně bullish, momentálně růstu nad 10 000 $ nedáváme velkou šanci. Jak jsme však psali před dvěma týdny, mnoho prominentních traderů věří v brzký návrat Bitcoinu do pětimístných čísel. 12 000 $ je v tomto případě klíčová hladina. Její překonání nám otevře cestu k ATH.

Čo si myslíte vy?

Se kterým scénářem se ztotožňujete?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Spekulace jsou sice hezké, ale větší význam má technická analýza. Jedna dnes vyšla na BitLinku! Pojďte se na ni podívat. A nezapomeňte se přihlásit k odběru našeho YouTube kanálu (červené tlačítko pod videem).

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno