HOT – Hacker ukradl $25 milionů z DeFi projektu! Potom je vrátil

0
HOT - Hacker ukradl $25 milionů z DeFi projektu! Potom je vrátil
Tak toto se opravdu často nevidí! Představte si, že se vám úspěšně podaří hacknout DeFi projekt a ukrást téměř 25 milionů dolarů v USDT a Ethereu. Co byste dělali? Zajeli si na dovolenou? Koupili nové auto, nebo rovnou ostrov? Neznámý (pravděpodobně white hat) hacker to vše postupně vrátil!

Ethereum DeFi ekosystém má za sebou velmi náročné měsíce. Nejprve během MEGA dumpu z 12. 5. zůstalo nekrytých téměř 100 milionů dolarů v Dai a nyní zase někdo prolomil protokol Lendf.me.

25milionový hack se mohl zařadit mezi největší v historii kryptoměn a rozhodně by byl největší v historii ETH DeFi. Šlechetný útočník ale v posledních 24 hodinách postupně všechno poslal zpět.

DeFi sice má své problémy, americká surová ropa ale padla na nulu. Více v tomto článku:   Benzín zdarma? Americká ropa padla na nulu a pak šla do mínusu!

Žádná škoda tedy nevznikla, tento incident ale jasně ukazuje, že ETH DeFi ekosystém není ani zdaleka připraven na vstup do mainstreamu. Kapitalizace za poslední 4 dny klesla z 800 na současných 725 milionů dolarů a bude zajímavé sledovat, jak to půjde dál.

Mohlo by vás také zajímat: Kryptoměny mají šanci jako nikdy předtím – Rekordní pokles důvěry v banky nahrává BTC

, HOT Hacker ukradl $ 25 z Define projektu! & # 8211; A pak je vrátil
Zdroj: defipulse.com

Ethereu (a částečně i DeFi) jsme v pátek věnovali celý jeden stream. Cenné informace o tomto projektu najdete v záznamu. Sledujte BitLink a nenechte si ujít naše zpravodajství.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno