HOT – Právě přibylo 1,5 miliardy USDT! Co to ty velryby chystají?

0
HOT - Právě přibylo 1,5 miliardy USDT! Co to ty velryby chystají?

Sledovat kapitalizaci stablecoinů se vyplatí. Každý větší nárůst většinou koreluje i s price action na páru BTC / USDT, což následně ovlivní celý trh. Máme důvod předpokládat, že tomu tak bude i tentokrát. Společnost Tether totiž do oběhu poslala rekordních 1,5 miliardy USDT tokenů!

, HOT & # 8211; Právě přibylo 1,5 miliardy USDT! & # 8211; Co to ty velryby chystají?
USDT graf
USDT graf

Jde o rekordní částku. Nic podobného jsme ještě neviděli. Kapitalizace Tetheru tak přesáhla šest miliard dolarů, čímž tento coin pomalu, ale jistě dostihuje sedmimiliardový XRP.

Pokud máme věřit společnosti Tether, každý USDT token je přímo krytý fiat měnou nebo cenným papírem. Nové tokeny se většinou vytvářejí poté, co společnost dostane na bankovní účet ekvivalentní množství zdrojů. Dnes přibylo 1,5 miliardy, což znamená, že nějaká entita tuto částku poslala na trh a brzy by mohla začít nakupovat.

Nechceme spekulovat o nějaké pumpě, to se samozřejmě nikdy nedá předvídat. Navíc USDT tokeny mohou být použity i jako kolaterál pro otevírání shortů.

V každém případě věnujte zvýšenou pozornost pozicím, které máte otevřené na burze. Očekáváme totiž markantní zvýšení volatility na trhu!

Čeká nás historicky nejsilnější kvartál!

Více se dočtete v tomto článku:

Bitcoin začíná skvělý druhý kvartál – Dlouhodobý vývoj ukazuje bullish trend!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno