Kde má aktuálně Bitcoin supporty a rezistence? – Zkouška – Deník – 2. týden

0
btc dark duality

Opět jsme probrali 2 nové látky (nechci to nazývat jako ve škole, ale vždyť si rozumíme), a proto nás čeká další zkouška. Dnes to bude hlavně o supportech, rezistenci a trendových čarách.

BTC/USD

Samozřejmě, že se v dnešní zkoušce podíváme nejprve na Bitcoin. Ten nám totiž opět předvádí zajímavé věci. Nemůže tak chybět ani tady a já jsem se zkusil podívat na to, kde nás čekají aktuální rezistence, a naopak, kde by nás měl support podržet?

Žlutou barvou je support, který by měl být na hladině 11 800 dolarů. Tato hranice byla dlouhodobě velkou rezistencí a nyní, po jejím proražení, by nám mohla posloužit jako velmi silný support. Naopak cena by aktuálně měla být odrážena od hranice 12 780 dolarů, kde je nejbližší rezistence (červená čára – v době psaní). Ta největší by však měla být někde kolem hranice 14 390 dolarů (modrá čára).

DASH/USD

Včera se na pár DASH/USD ptal jeden z našich čtenářů. Tak jsem se pokusil podívat na to, jak jsou na tom supporty, rezistence a trendové čáry u této kryptoměny. I v tomto případě jsem se díval na denní graf. Vyšlo mi z toho následující:

Jeden z nejsilnějších supportů kolem hranice 136 by měl být aktuálně to, co nás bude držet při tlacích ze strany medvědů (žlutá čára). Nejbližší silná rezistence by nás však měla čekat už na hranici 183 dolarů. Od té aktuálně nejsme vůbec daleko (červená čára). Navíc, protože jsme z krátkodobého hlediska v uptrendu (který je zvýrazněn modrou čárou), je pravděpodobné, že budeme moci očekávat právě útok býků na cenovou hranici 183 dolarů. Samozřejmě, že supportů a rezistencí je na daném grafu mnohem více. Avšak pro jednoduchost a čitelnost jsem se opět rozhodl zakreslit pouze 3 čáry.

Závěr

Pokud máte nějaké své analýzy nebo vám tato moje analýza nesedí a chcete se podělit se svými nápady, tak neváhejte a pošlete je dolů do komentářů. Jakub Kralovanský se na ně určitě rád podívá a v případě nejasností by se k nim vyjádřil a pomohl vám.

Co číst dál?

Jdeme nahoru, nebo dolů? – Trendové čáry – Deník – 2. týden

Přeloženo ze slovenského originálu, který napsal Marek F.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno