Manželka zesnulého Steva Jobse investovala minimálně $5 milionů do kryptoměny!

0
Manželka zesnulého Steva Jobse investovala minimálně $5 milionů do kryptoměny!

Vdova po spoluzakladateli Applu Laurele Powell Jobs po smrti svého manžela, legendárního Steva Jobse, v roce 2011 zdědila obrovský majetek v celkové hodnotě 20 miliard dolarů. Stala se z ní podnikatelka a peníze se snaží využívat i na šlechetné cíle. Je manažerkou charity Emerson Collective. Podle nejnovějších informací ale část svého dědictví využila i na investici do krypto projektu. Minimálně 5 miliard dolarů investovala do coinu sociální sítě Telegram.

TON (Telegram Open Network) ICO se událo na začátku roku 2018 ještě v době hypu kolem kryptoměn. Minimální výše investice byla 5 milionů dolarů s tím, že jeden GRAM coin měl hodnotu méně než 1 dolar.

I Trading11 + CoinMagazin.cz jsou na Telegramu. Sledovat nás můžete přes tento kanál.

Problémy Telegramu s SEC

Ruská sociální síť se od té doby snaží spustit svůj projekt, ale brání jí v tom americká SEC, která ICO považuje za ilegální prodej cenných papírů. Telegram se totiž neobtěžoval registrovat své ICO v USA, přijal ale investice od 39 občanů Spojených států. Mezi nimi byla i zmiňovaná Laurene Powell Jobs.

Američtí investoři celkově nakoupili miliardu GRAM tokenů. Dohromady bylo prodáno 2,9 miliardy mincí. Američané se tak výrazně podíleli na úspěchu ICO a Telegram se těchto prostředků nechce vzdát.

Faktem je, že Telegram při prodeji svých tokenů porušil americké zákony a bude mít velké problémy se spuštěním své sítě. Pravděpodobně větší, než měl Facebook se svou Librou. Zdá se, že ani ruská anonymní sociální síť není imunní vůči americké SEC.

Nepomůže ani fakt, že z technického hlediska je vše připraveno a peněženka od Telegramu už reálně funguje: Telegram token peněženka je oficiálně spuštěna – Vše je připraveno k prodeji ICO

Více o kryptoměně od telegramu

Zprávy – Americký soud prodloužil zákaz distribuce Telegram tokenů – Brazilská centrální banka plánuje spustit nový systém okamžitých plateb již v průběhu tohoto roku

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno