ZPRÁVY – Státní pokladna USA si půjčila další 3 biliony USD – Investoři Telegram tokenu zřejmě nedostanou celou částku investice

0
ZPRÁVY - Státní pokladna USA si půjčila další 3 biliony USD - Investoři Telegram tokenu zřejmě nedostanou celou částku investice

Telegram nutí americké investory, aby okamžitě ukončili smlouvu z projektů, čímž dostanou pouze 72 % své investice, zbytek propadne ve prospěch projektu. Na druhé straně ale není vyloučeno nové ICO.

Na našem YouTube kanálu BitLink vyšel LIVE Trading. Mrkněte na něj, a pokud jste tak ještě neučinili, přihlaste se na odběr našich videí.

(Článek pokračuje pod videem)

Státní pokladna USA si půjčila další 3 biliony USD

Ministerstvo financí USA v pondělí oznámilo, že si bude „půjčovat” rekordní 3 biliony dolarů na podporu amerického hospodářství. Tento krok nastane poté, co Federální rezervní systém před první vlnou Covid-19 vytiskl více než 6 bilionů dolarů a 1,5 bilionu dolarů přidal ke státnímu dluhu.

Analytici očekávají, že se opět začne prohlubovat krize. Již nyní je dluh USA na rekordních hodnotách a každý rok roste exponenciálně. Rok 2020 však může být zlomovým. Tolik, kolik si USA půjčily jen během prvního čtvrtletí, si nepůjčily ani během deseti let.

K halvingu jsme pro čtenáře připravili speciální soutěž o ceny v hodnotě 130 EUR. Podmínky jsou jednoduché. Více info zde: SOUTĚŽ – Přinášíme halvingovou soutěž o ceny v hodnotě 130 EUR!

Jak obchodovat Bitcoin halving?

Halving je již opravdu za rohem. 12. 5. 2020 se odměny za těžbu Bitcoinu sníží na polovinu a ve světě miningu to bude velká událost. Mnoho firem velmi rychle zkrachuje a ty, které zůstanou, projdou velkými změnami, aby se udržely v zisku. Jak to ale ovlivní běžné tradery, hodlery či běžné fanoušky kryptoměn, kteří mají v Bitcoinu nějaké peníze?

S velkou pravděpodobností můžeme očekávat nastartování cenového růstu. Není však jasné, zda přijde již během halvingu, nebo až s několikaměsíčním zpožděním.

Možná tě bude zajímat: Vysoká škola tradingu – Produkt, který tě naučí úspěšně obchodovat na burze

Investoři Telegram tokenu pravděpodobně nedostanou celou částku investice

Telegram nutí americké investory, aby okamžitě ukončili smlouvu z projektů, čímž dostanou pouze 72 % své investice, zbytek propadne ve prospěch projektu.

Platforma pro zasílání zpráv také vylučuje americké investory z možnosti půjčky. Původně přislíbila vrácení až 110 % původní investice. To pouze v tom případě, pokud by si celou refundaci rozdělili na několik částí. Podle dopisu zaslaného investorům ze 4. května Telegram uvedl, že američtí investoři nebudou moci v projektu zůstat dalších 12 měsíců. Toto rozhodnutí bylo vyvoláno regulačními výzvami v USA.

Není vyloučeno ani pokračování tohoto Gram projektu. Avšak nové vydání mincí investorům (možná přes ICO) bude už bez účasti občanů USA:

„Bohužel vzhledem k postavení investorů ze Spojených států a na základě pozdějších rozhovorů s příslušnými orgány a našimi právníky jsme se rozhodli ukončit celý projekt v rámci USA,”  uvedla společnost.

Více o Gram tokenu si můžete přečíst zde. (EN)

Bitcoin halving – Vše, co o něm potřebujete vědět

Bitcoin se chystá na největší událost roku 2020. Už za několik dní nastane třetí halving této kryptoměny. Jde o fundament, na který čekáme už několik let. V minulosti totiž právě po halvingu začal ten největší růst celého trhu s kryptoměnami. Všichni si pamatujeme na obrovské kryptošílenství z roku 2017. I to má své kořeny právě v minulém halvingu.

Celý článek najdete v našem článku zde.

Máte zájem o nezávislé zpravodajství? Sledujte nás na facebooku a přihlaste se k odběru notifikací. Nenechte si ujít novinky ze světa a kryptoměn!

Co číst dál?

ZPRÁVY – Koronavirus má být údajně podvod na lidi, aby zničil finanční systém – Telegram po neúspěchu vrací investorům jejich peníze

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno