Měsíční PŘEHLED – Kryptoměny po lednu 2020 otočily a jsou na cestě k novým ATH

0
bitcoin moon krytpomeny vesmir zisk velky high

Máme za sebou první měsíc tohoto roku a musíme konstatovat, že zatím všechno jde jako po másle. Bitcoin vytváří jedno high za druhým a pomalu se tak dostává z downtrendu. Nejvíce nás však těší, že jsme se KONEČNĚ dočkali nové altseason. Proto v tomto měsíčním přehledu začneme nejdůležitějšími alternativními kryptoměnami.

TOP 5 + 5: Nejziskovější a nejztrátovější kryptoměny tohoto měsíce! Jak se jim dařilo?

Ethereum (ETH)

1D ETH/USD - Bitfinex 2020
1D ETH/USD – Bitfinex 2020

Ethereum za posledních 24 hodin vyskočilo o 5,5 % a obchoduje se za 192 $. Přibližuje se tak ke klíčové rezistenci – 200 $. Po jejím překonání bude mít velký potenciál na pořádný bullrun. Šeptá se, že do léta by se již mohlo prodávat za 400 $! Setup na to rozhodně má.

Litecoin (LTC)

1D LTC/USD - Bitfinex 2020
1D LTC/USD – Kraken 2020

Litecoin v tomto roce vykazuje krásné zisky a je jedním z coinů, které vedou altcoin rallye. Od začátku ledna je již téměř 100 procent v plusu. Z 37 $ se dostal až na současných 72 $. Blíží se tak magické stovce. Po jejím překonání v roce 2017 velmi rychle vyletěl až na 400 $. Nyní tu sice nemáme tak velký hype, ale i tak tu je potenciál na slušné zisky.

Na Litecoin jsme nedávno publikovali analýzu: Analýza: LTC dosáhl 70 USD, další cíl je 100 USD – Za jakých podmínek se tam dostaneme?

EOS – Coin s velkým potenciálem

1D EOS/USD - Bitfinex
1D EOS/USD – Bitfinex 2020

O EOS-u na této stránce píšeme jako o kryptoměně s velkým potenciálem. V roce 2020 jej čeká několik silných fundamentů, které by ho měly vystřelit výše než ostatní alty. Momentálně se obchoduje za 4,3 $ a dnes tak udělal zisk skoro půl procenta.

EOS je ideální coin pro Čínu. Díky updatu EOS 2.0 má velmi rychlý blockchain s podporou více vláken a funguje na něm nová sociální síť Voice, která konkuruje Facebooku. EOS je rozhodně mince, která bude v roce 2020 dělat na trhu vlny.

Porovnání EOS a ADA – dvou podobných kryptoměn – najdete zde:

(článek pokračuje pod odkazem)

EOS vs ADA súboj dvoch podobných projektov – Ktorá z týchto spoločností má nádej uspieť?

Bitcoin (BTC)

Největší slovo má však i tak Bitcoin. Ten určuje směr a rychlost. Kolem Bitcoinu se vytváří největší hype a hýbe trhem s kryptoměnami.

Bitcoin v roce 2020 vykazuje známky otočení trendu. Někteří obchodníci dokonce tvrdí, že se tak již stalo a že máme našlápnuto na 100 000 $. I to je možné. Článek o tom najdete v tomto odkazu.

Bitcoin je případ sám o sobě a věnujeme se mu relativně často. Opakovat zase to, co už jsme napsali, je zbytečné a tak přikládám seznam odkazů na nejlepší analýzy.


V roce 2020 už mnoho kryptoměn vytvořilo obrovské zisky, ale některé i hodně ztratily. V tomto článku najdete TOP 5 nejziskovějších a TOP5 nejztrátovějších kryptoměn.

TOP 5 + 5: Nejziskovější a nejztrátovější kryptoměny tohoto měsíce! Jak se jim dařilo?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno