NEO vývojáři právě odemkli 1,66 mil. tokenů – Čeká nás dump? – A co je nového s čínským Ethereem?

0
neo

Čínská blockchainová platforma NEO v nejbližším období pravděpodobně zaznamená vyšší volatilitu. Z uzamčené peněženky vývojářů se totiž právě uvolnilo 1,66 milionu NEO tokenů s celkovou hodnotou více než 11 milionů dolarů. Na Twitteru o tom informoval kanál Whale Alert.

Podobné uvolňování prostředků jsme již v minulosti zaznamenali několikrát. Vývojáři projektu NEO totiž vlastní velké procento nativních tokenů. Tyto mince čas od času pouštějí do oběhu a získávají tak prostředky na další vývoj platformy.

Hodleři kryptoměny NEO nyní očekávají propad ceny. NEO Foundation však zatím nesdělila, co plánuje dělat s odemknutými mincemi, resp. kdy je začne prodávat. Zatím všechny sedí v peněžence nadace a čekají na další přesun (pravděpodobně na burzu).

Je však málo pravděpodobné, že se tak stane hned teď. Po propadech z posledních týdnů je trh na minimu, a toto je doslova nejhorší moment na prodej. Vývojáři by tím pouze podrazili nohy vlastnímu projektu. Navíc NEO Foundation byla v minulosti transparentní a o každém větším prodeji vždy předem informovala.

1D NEO/USD - Bitfinex
1D NEO/USD – Bitfinex

Mohlo by vás zajímat: Promeškali jste šanci nakoupit BTC levně? – Ta správná chvíle ještě může přijít

2020 bude pro NEO velký rok

NEO čeká několik náročných měsíců. Tento projekt se zviditelnil v roce 2017 a byl považován za prvního velkého konkurenta Etherea. Jeho silnou stránkou byla možnost vytvářet decentralizované aplikace ve známých programovacích jazycích.

Po pádu z roku 2018 však hodnota NEO prudce klesla a mince nakonec vypadla i z TOP 10 největších kryptoměn. V roce 2020 ho však čeká velký update.

NEO 3.0 – Nový mainnet je na cestě

Není divu, že NEO Foundation potřebuje peníze. V nejbližších měsících se totiž můžeme těšit na spuštění nového NEO mainnetu. Upgrade s názvem NEO 3.0 přinese větší rychlost a množství skvělých funkcí, které usnadní vývoj aplikací na této platformě.

NEO má velký potenciál i proto, že jde o čínský coin. A jak víme, čínská vláda otevřeně podporuje blockchainové projekty a dokonce se chystá na spuštění vlastního národního blockchainu.

Přečtěte si víc

[HOT] Čínsky národný blockchain bude spustený už v apríli 2020! – budúcnosť prichádza

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno