Ontology GCC program – Pomozte a dostanete zaplaceno

0
gcc ont

Ontology vydalo 5. února oznámení, že přichází s novým programem pro podporu členů komunity, kteří jsou ochotni přispět svým časem, úsilím a dalšími specifickými schopnostmi k růstu jejich ekosystému. Základní balík odměn je 100 000 000 ONT.

Proč se stát GCC?

Z krátkodobého hlediska je možné obdržet úžasné odměny. Ontology se chce během roku 2020 soustředit na budování silného ekosystému globální komunity. Dostanete možnost plně využít náš značný motivační program – celkové množství motivačního rozpočtu 100 milionů ONT, s cílem pomoci a zajistit váš cíl.

Ze střednědobého hlediska to bude prospěšné pro vaši lokální komunitu. Ontology disponuje  nejnovějším know-how blockchainu, technologiemi, produkty a službami. Jako jeden z našich GCC, dostanete možnost zajistit pro vaši komunitu  první zkušenosti s nově spuštěnými blockchainovými službami, které umožňují adopci v reálném byznysu.

Z dlouhodobého hlediska pomůžete zdravému a distribuovanému ekosystému. Ontology ekosystém sestává z mnoha partnerů z oblasti tradičního byznysu, kteří neposkytují služby jen společnostem, ale i individuálním zákazníkům. Dlouhodobě se tedy stanete součástí zdravého, udržitelného a distribuovaného ekosystému.

Kdo se může stát GCC?

 • Osobnosti formující veřejné mínění (KOL)

Osobnosti formující veřejné mínění v jakémkoliv odvětví, kde panuje vysoký zájem o přijetí technologie blockchain, které současně mají dostatečné množství sledujících.

 • Obchodníci

Jednotlivci nebo organizace, které mají zkušenosti s vývojem a tvorbou pozitivních interakcí a skvělé vztahy s těmi, kteří hledají blockchainové řešení s cílem tvořit reálné obchodní příležitosti.

 • Komunitní organizace

Stávající komunita se značným množstvím aktivních členů, kteří souhlasí s aplikací a nasazením blockchainové technologie.

 • Výzkumné organizace

Organizace věnující se výzkumu blockchainové technologie, ale také R & D labs, instituce, NGO atd.

 • Vývojáři

Vývojáři jednotlivci (nebo týmy), kteří dokáží aplikovat technologii blockchain do tvorby produktů, které přinášejí skutečnou hodnotu do života.

 • Ostatní

Sdělte nám, jak jinak byste chtěli pomoci růstu Ontology, než ve výše zmíněných kategoriích.

Co mohu od Ontology získat?

 • Budete autorizovaný jako oficiální zástupce Ontology komunity v regionu
 • Stanete se Ontology Nodem. Budete se podílet na síti a dlouhodobě sdílet profity Ontology sítě
 • Bude vám umožněno získat pro vaši komunitu první zkušenosti s našimi nejnovějšími blockchainovými produkty, scénáři nebo službami
 • Tvorba vlastní Ontology komunity a získání odměn za její růst
 • Další motivační odměny od Ontology na základě dopadu komunity/organizace
 • Získání rostoucí odměny generované vaším komunitním Nodem

Struktura odměn pro GCC


Momentálně je základní rozpočet pro financování GCC 100 000 000 ONT. Vaše odměny ale mohou sestávat z 3 různých aspektů:

Financování od Ontology

 • 100 000 000 ONT

Odměny za staking členů komunity

 • Čim více ONT je staknutých ve vašem nodu, tím více odměn obdržíte. Každý GCC si může vybrat své vlastní procento sdílení (se stakery) obdržených transakčních poplatků
 • Další odměny od Nadace Ontology, pokud se váš node stane jedním z Top49 nodů.

Sdílení příjmu za každou úspěšně uzavřenou obchodní příležitost

 • Ontology motivuje komunitu, aby se snažila o urychlení procesu aplikace blockchainové technologie do scénářů tradičního obchodu. Každý GCC je oprávněn sdílet příjem, jež je generovaný z těchto projektů.
 • Mějte na paměti, že členové vaší komunity mají šanci zažít nejnovější blockchainové aplikace v reálném životě jako první, dříve než se zpřístupní pro celý svět

Jak se přihlásit?

Zašlete své CV na gcc@ont.io, přidejte krátké představení a důvod, proč bychom měli vybrat právě vás.

Oficiální Ontology tým vás zkontaktuje poté, jakmile bude vaše žádost zhodnocena.


Tento článok bol pripravený členom oficiálnej československej Ontology telegram skupiny. Ak chcete o projekte diskutovať v natívnom jazyku a zároveň získať technickú podporu, pridajte sa do rozrastajúcej sa skupiny kliknutím na odkaz: https://t.me/OntologySlovakCzech

Web / Twitter / GitHub / Facebook / YouTube

medvedí trh, Prečo môže byť medvedí trh dobrý pre blockchain?

Zdroj: medium.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno