POZOR – Podvodníci na internetu požadují BTC za falešný lék na COVID-19

0
scam-alert-1068x754

Někteří lidé prostě nemají svědomí a jsou schopni udělat cokoliv, jen aby z vás vymámili peníze. Nemají problém slíbit, že vás vyléčí z potenciálně smrtící nemoci. Zatímco koronavirus seče světovou ekonomiku, podvodníci za údajný lék požadují nehorázné peníze.

Podvodníci prodávají falešnou naději – Za lék na koronavirus chtějí Bitcoiny

Lék na COVID-19 se objevil na ruské stránce. Ta však už byla mezitím deaktivována. Najít jste na ní mohli (mimo jiné) údajnou vakcínu proti tomuto viru. Ve skutečnosti však žádná vakcína neexistuje, i když odborníci na jejím vytvoření intenzivně pracují.

Jakékoliv léky či vakcíny na COVID-19 prodávané přes internet jsou určitě podvod a měli byste se jim zeširoka vyhnout. Stejně tak vám nepomůže ani dopování se vitamíny či různými náhradami stravy. Autority také tvrdí, že nepomůže ani alternativní medicína, a mediálním osobnostem jako Alex Jones zakázaly dělat reklamu na různé alternativní způsoby boje proti této pandemii.

Nejhorší situace je v USA. A to tam pandemie ještě ani pořádně nezačala!

USA má další prvenství! Největší počet nakažených na celém světě

Disclaimer: Zbytek tohoto článku je pouze můj osobní názor. Pokud se mnou nesouhlasíte, rád si přečtu vaše argumenty a popovídám si s vámi v komentářích.

Jak bojovat proti koronaviru?

Zatím to nevypadá tak, že bude možné zastavit tuto pandemii, a mnozí odborníci tvrdí, že dříve či později se s touto nemocí bude muset poprat každý. Karanténa či roušky nemoc zpomalí, ale nezastaví. Pokud je to pravda, bylo by vhodné se na tento virus připravit.

Chcete-li mít proti koroně šanci, rozhodně je dobré posílit si imunitu a celkově se ujistit, že jste zdraví. Většina z nás si dennodenně oslabuje tělo. Máme nedostatek pohybu, stravu, která zatěžuje organismus, trávicí soustavu plnou parazitů a hnijících potravin, dostáváme do sebe jedy v podobně konzervantů a jiných chemikálií…

Matcha – Ultimátní Životabudič s Léčivými Účinky

Omezte kouření cigaret

Jednou z nejzranitelnějších skupin jsou kuřáci. Koronavirus zaútočí na vaše plíce a způsobí přehnanou imunitní reakci. Ta je po týdnech boje proti COVID-19 vyčerpána, což dává šanci různým bakteriím. Ty se v plicích začnou exponenciálně množit a způsobí vaši smrt.

Pokud kouříte, vaše plíce jsou již tak velmi slabé, plné bakterií a náchylné k onemocnění. Dejte jim šanci. Přestat s cigaretami je extrémně náročné. Je to boj. Mně osobně to trvalo roky. Prvním krokem byl přechod na tabák, který neobsahuje žádná aditiva. Právě ty totiž způsobují největší závislost. Nikotin můžete do těla přijímat i jinými způsoby. Pořiďte si kvalitní tabák a vaporizér, případně zkuste žvýkací či šňupací tabák. Pro duchovní typy doporučuji rape.

Priority A Čas – Nepremarněte Svůj Život Naháněním Stínů

Posilněte si imunitu – přejděte na kvalitní stravu

Farmaceutické společnosti nám nabízí milion různých vitamínů či suplementů, které prý posilují imunitu. Všechno je to hloupost. Tyto věci fungují pouze krátkodobě, ale dlouhodobě nám spíše uškodí. Tělo si zvykne, že je dennodenně přijímá z externích zdrojů a přestane si vyrábět vlastní.

Nejlepší je upravit si stravu. Omezit konzumaci hotových jídel a raději si vše vařit ze syrových potravin. Nejlepší je proces změny stravy začít detoxikací celého těla (bez použití suplementů) a vařit si lehká jídla. Nekombinovat maso s polysacharidy (výrobky z mouky, brambory, luštěniny, kukuřice…), případně ho vyloučit. Omezit sladkosti, přidat čerstvou stravu (ovoce, zelenina, ořechy, semena, namočená čočka či fazolky).

Po změně stravy jistě začnete pociťovat hlad. Poslouchejte tedy své tělo a snažte se jíst tak, aby byla spokojená vaše hlava i tělo. Hlad vám způsobí i abstinenční příznaky. Konzervanty, cukr a další chemikálie, které výrobci dávají do zprocesování potravin, jsou extrémně návykové. Připravte se tedy, že vám bude několik dní hůř a bude to boj.

Pokud se tedy rozhodnete udělat něco pro své zdraví a posílit si kvalitní stravou imunitu, zbytečně to nepřehánějte. Raději si dejte malé cíle, a pokud je porušíte, netrestejte se. Nikdo není dokonalý. Pokud uděláte radikální změnu, dříve či později vám dojde motivace a padnete na hubu.

Problém – Koncept, který omezuje lidskou mys a způsobuje úzkosti – Jak mu čelit?

Ve zdravém těle zdravý duch

Jistě tuto moudrost znáte. Kdo má zdravé tělo, je na tom dobře i psychicky. Bohužel to platí i naopak. Pokud nemáte v pořádku psychiku, bude velmi těžké udělat něco pro své zdraví. Proto je extrémně důležité začít pomalu a snažit se být v pohodě nejen fyzicky, ale i psychicky.

Nyní když jste v karanténě, máte na to více času než kdykoliv předtím. Toto je skvělá příležitost udělat něco pro sebe, a navíc se ochráníte před smrtícím virem. Tak toho využijte. Je totiž dost možné, že až to na vás přijde, nemocnice a západní medicína vám nepomohou. Vezměte zdraví do vlastních rukou a přestaňte být závislí na magických pilulkách.

Magická pilulka na koronavirus totiž neexistuje. A ani magická injekce. A tak brzy se pravděpodobně neobjeví…

Chcete udělat něco pro své zdraví a připravit se na koronavirus?

Nahrávání ... Nahrávání ...

Päť skvelých tipov ako sa zbaviť depresie

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno