[PŘEHLED TRHU] Co to ten trh vyvádí? – Bitcon právě otestoval 11 100 $ a už je zpět

0
bitcoin-analyza-stoupajuci-kanal-prehled-trhu-kmag

Včera jsme publikovali VIDEO-predikci trhu, v níž jsme rozebrali dva nejpravděpodobnější scénáře. Jedno bylo jasné, Bitcoin čeká větší pohyb. Ten nakonec přišel již včera a propadli jsme se z 11 800 $ na současných 11 400 $. Trh se pohybuje v rámci ABC korekce a měl by dorazit až na 11 000 $.

S tím souhlasí i René, který právě publikoval svou vlastní analýzu. I z ní vyplývá, že propad na 11 000 $ je nezbytný.

Trh se tedy nakonec vydal tou méně pravděpodobnou cestou a po konsolidaci pod rezistencí v intervalu 11 800 – 12 800 $ se vydal dolů. S největší pravděpodobností jde o manipulaci ze strany velkých hráčů, kteří chtějí nakoupit nějaké levné Bitcoiny předtím, než půjdeme nahoru.

Tuto situaci jsem v pátek popsal i já ve svém článku. Podle mě jde jen o krátkodobou záležitost, a pokud obchodujete na větších časových rámcích, nemusíte jí věnovat příliš mnoho pozornosti. Tlak býků je obrovský, Bitcoin nabral šílené momentum a je pouze otázkou času, než oslavíme nové ATH.

Než však budeme pokračovat v článku, je důležité poznamenat, že neneseme odpovědnost za případné ztráty způsobené obchodováním na burze podle tohoto článku. Chcete-li rady od skutečných profesionálů, využijte naší speciální akci na Trading11 a vsaďte se s námi o to, že Bitcoin do konce září dosáhne nového historického maxima. Ale pozor! Tato speciální akce trvá pouze do konce týdne!

Aktuální vývoj BTC – a co blízká budoucnost?

Nevím, jak vy, ale já osobně vidím na daily grafu BTC/USD klesající kanál. A to, co se děje v posledních třech dnech, je odraz od vrchní klesající trendline. Bitcoin má obrovský růstový potenciál, ale do konce měsíce je ještě daleko. Mně osobně dává propad dost velký smysl. Bitcoin se už pravděpodobně nikdy nedostane na tyto hodnoty a velryby si nenechají ujít poslední možnost nakupovat za čtyřmístné částky.

1D BTC/USD - Bitstamp

Tuto svou teorii bych ještě rád podpořil pohledem na weekly graf, kde se nám zformoval rovnoramenný trojúhelník. Parabolický růst Bitcoinu z první poloviny tohoto roku byla pouze iluze. Ve skutečnosti zatím roste lineárně a jeho růstové tempo je opravdu rychlé (důvodem jsou nákupy a investice ze strany institucí a hedge-fondů z Wall Street).

Této stoupající trendline bychom se měli držet i v budoucnu. Volatilita trhu je stále přibližně stejná, jako byla před třemi měsíci, což naznačuje, že jde o normální status quo trhu.

1W BTC/USD - BitstampJá osobně si myslím, že další růst má ještě čas. Pokud příští týden vytvoříme nové vyšší low (tipuji to na pozvolný pokles na cca 10 000 $ a následný odraz směrem nahoru), tak bychom koncem měsíce mohli vystoupit z trojúhelníku a pokračovat směrem nahoru na nové ATH.

A co si myslíte vy? Věříte, že BTC se každou chvíli utrhne a půjde nahoru, nebo ještě máme čas? Napište nám své názory do komentářů. Jsme na ně velmi zvědaví. 🙂 

A co je nejdůležitější, sledujte nás na Facebooku. Nenechte si ujít naše zpravodajství!

Co číst dál?

Vlastníte nějaké Litecoiny? Tak POZOR! Možná jsou v ohrožení! Ujistěte se, že je máte v bezpečí.

Pozor! Litecoin peněženky pod útokem – Je ta vaše v bezpečí?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno