PŘEHLED TRHU – Kryptoměny na novém high! Medvědi ztrácejí dech?

0
PŘEHLED TRHU - Kryptoměny na novém high! Medvědi ztrácejí dech?

Trh s kryptoměnami byl v neděli těsně před půlnocí opět volatilní. Medvědi se s býky bili o to, kde uzavře weekly svíce. Býci ji nakonec nastřelili nad 7 700 $ a vytvořili tak v pořadí již šestou zelenou svíčku.

Bitcoin má za sebou šest týdnů nepřetržitého růstu a mnoho analytiků očekává, že konečně přijde propad. Naznačují tomu i různé fundamenty. Tři z nich jsme shrnuli v tomto článku.

Tak jako tak Bitcoin v neděli těsně před půlnocí dosáhl nové high. Bylo sice pouze o cca 50 $ vyšší než to staré, ale i tak jde o skvělou zprávu. Dnes (pondělí) se Bitcoin obchoduje za 100 $ pod lokálním high a bude velmi zajímavé sledovat, jak se situace vyvine v následujících dnech.

ANALÝZA – BTC/USD – Alternativní scénář očekávaného pohybu

Akcie po víkendu v plusu

Ekonomická situace ve světě se neustále zhoršuje. Nezaměstnanost kvůli pandemii koronaviru narůstá. A zatímco u nás v Česku se ekonomika pomalu začíná otevírat, v USA je to čím dál horší. Šíření této nemoci se v Americe neustále zrychluje a po nedávných demonstracích se situace bude zhoršovat ještě rychleji.

Velká ekonomická centra na světě kolabují. Měli bychom se tedy připravit na nejhorší. Situaci jsme shrnuli v tomto článku:

Akciové indexy ovšem na tento ekonomický horor nereagují a díky neustálému tištění peněz si vesele rostou. Dow Jones Industrial Average dnes otevřel v plusu a dále stoupá. Podobně je na tom i S&P 500 či německý DAX.

Je takové umělé nafukování bublin bez ohledu na fundamenty dobré pro světovou ekonomiku? Na to odpovězte Vy.

Souhlasíte s finanční politikou USA a EU?

Nahrávání ... Nahrávání ...

Technická analýza indexů S&P 500 a NASDAQ: První výprodej na indexech je za námi, bude následovat další?

Překoná Ethereum zase 200 $?

Ethereum se v únoru po delším čase dostalo nad hladinu 200 $ a vypadalo to, že se už pod ni nepodívá. Během paniky kolem koronaviru však nakonec padlo i pod stovku a vytvořilo letošní dno na ceně 90 $. Aktuálně je již ale zase v UPtrendu a roste rychleji než samotný Bitcoin. Během půlnoční pumpy v neděli po měsíci otestovalo 200 $. Aktuálně se obchoduje o pár dolarů níže.

Více o Ethereu: Známá BTC velryba: DeFi je hloupost bez reálného využití plná slabin

PŘEHLED TRHU - Kryptoměny na novém high! Medvědi ztrácejí dech?
1h ETH/USD – Coinbase Pro

Chcete vědět, jak vypadá trh s kryptoměnami z hlediska TECHNICKÉ ANALÝZY? Na našem YouTube kanálu jsme publikovali víkendovou analýzu kryptoměn. Sledujte BitLink a nenechte si ujít naše zpravodajství!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno