Skutečná pravda o blbém koronaviru a hrozbě, kterou představuje pro svět

1
Skutečná pravda o blbém koronaviru a hrozbě, kterou představuje pro svět

SARS, ptačí chřipka, prasečí chřipka, ebola a nyní pro změnu koronavirus. Vše to jsou děsivé, prudce nakažlivé choroby, které představují nebezpečí nejen pro lidstvo, ale pro celou biosféru planety Země. A… nebuďme skromní – ani astronauti na ISS před nimi nejsou v bezpečí!

Samozřejmě realita je trochu jiná. Jistě, je smutné, že desítky lidí zemřely po nakažení se koronavirem, ale to z této nemoci rozhodně nedělá zabijáka lidstva. Proč se tedy o něm hovoří jako o hrozbě, která dokonce hýbe akciovými indexy a… také kryptoměnami?

Pravda o koronaviru a jemu podobným

Odpověď je jednoduchá. Jde o snahu médií upoutat pozornost čtenářů. Koronavirus je nyní IN, podobně jako byla před rokem a půl ebola. A všichni víme, jak to s ní dopadlo. Média se ale těchto chorob ráda chytí, protože tak mohou kapitalizovat na lidském strachu.

Je pravda, že hypotetická epidemie smrtícího superviru nebo bakterie rezistentní vůči všem druhům antibiotik je nejpravděpodobnějším scénářem konce světa. Navíc my, prostí lidé závislí na nezdravém životním stylu a chemikáliích, které nám předepisují doktoři na „vyléčení”, kráčíme tomuto scénáři vstříc. Až se taková hyperchoroba reálně objeví, bude již pozdě. A médiím už nikdo nebude věřit, protože podobnými katastrofickými scénáři nás krmí rok co rok.

Takže… Fuck you, milý koronavire. A fuck média, která mají potřebu přilévat olej do ohně a rozšiřovat nesmysly.

Ethereum má možná před sebou další ICO boom! Tedy něco, co by mohlo mít podobný efekt na jeho cenu. DeFi ekosystém od začátku roku vyrostl o pěkných 25 %. Víte o tom?

Koronavirus, akcie a svět

Smutnou pravdou je, že kvůli hysterickým článkům médií začali někteří investoři reálně  prodávat své akcie a nakupovat drahé kovy. Naštěstí většina velkých obchodníků dokáže přemýšlet a zvěstem o epidemii nevěří. Nedivil bych se ale, pokud by spekulace otevřely nějaké shorty na S&P a Dow. Vždyť… proč ne? Koronavirus je teď IN!

Koronavirus reálně ovlivňuje také svět. Kvůli mediální hysterii a 26 mrtvým v Číně (v porovnání s 6 600 úmrtími kvůli obyčejné chřipce) se rušily lety a zavíraly hranice. Pro srovnání, na chřipku zemře ročně až 646 000 lidí. Naše shrnutí naleznete zde.

Koronavirus a kryptoměny

A nakonec tu máme naše oblíbené kryptoměny. Neexistuje žádný rozumný důvod, proč by mediální FUD okolo nějakého viru měl mít vliv na krypto. Nevím, co mám ještě dodat. Pokud se na nějaké stránce dočtete o opaku, autorem článku je buď papoušek, nebo idiot.

Myslíte si, že má koronavirus vliv na kryptoměny? Zahlasovat můžete v anketě na konci článku pod tímto odkazem.

Tento článek byl vytvořen dne 30. 1. 2020. Jedná se tedy o reupload.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno