Skutečný příběh – Z tohoto učitele se stal TOP ICO poradce – Jak to dokázal?

0
ICO-teacher

Kryptoměnový svět není pouze o ziscích a o „Bitcoinech“. Není to jen o tom, že se všichni snaží rychle zbohatnout a že se budou předbíhat v tom, kdo více vydělá, čí kryptoměna poletí výš a podobně. Kryptoměnový svět je i o krásných a inspirativních příbězích, jakým je i tento. Dámy a pánové, představuji vám učitele angličtiny, z něhož se stal pomocí tvrdé práce a zanícení celosvětově vyhledávaný ICO poradce.

Simon Cocking – od učitele až na vrchol kryptoměn

Simon byl od začátku své kariéry nasměrován na matematiku a anglický jazyk. Oba předměty i vyučoval ve škole, ale co bylo mnohem podstatnější, nikdy se nepřestal vzdělávat. A to ho vyneslo až na kryptoměnový vrchol. Avšak nepředbíhejme a pojďme pěkně po pořádku.

Simon totiž nebyl jen učitelem. Byl také zakladatelem firmy, která se snažila vylepšit způsoby výuky. Podle jeho slov se právě díky této společnosti naučil řešit problémy, které se nacházejí v nových a začínajících sektorech. To mu mělo následně nesmírně pomoci právě při jeho vstupu do kryptoměn.

Začátky s kryptoměnami

Ke kryptoměnám ho měla údajně přivést jedna knížka. Nic víc. Don a Apex Tapscott totiž odvedli tak dobrou práci, že po přečtení jejich knihy s názvem Blockchain Revolution si Simon tuto technologii doslova zamiloval. Postupně se o ní začal učit více a více a po jistém čase sledování kryptoměn „zdálky“ se rozhodl přidat.

Jeho předešlé zkušenosti mu velmi pomohly k tomu, aby postupem času v tomto sektoru nejen našel zaměstnání, ale aby se stal vyhledávanou osobností. Dosud pracoval, pomáhal a mentoroval již více než 150 ICO projektů. I právě kvůli tomu ho společnost ICO Bench zařadila na první místo svého seznamu nejlepších ICO poradců, čímž ho začlenila mezi absolutní kryptoměnovou smetánku.

Chcete-li číst více takových inspirativních příběhů, napište nám do našich komentářů, ale nejprve určitě lajkněte náš Facebook a dejte odběr na naši stránku kmag.cz.

Život ICO poradců

Simon sám přiznává, že nezačne spolupracovat s ledajakým projektem. Nejprve ho projekt musí oslovit tím, že je speciální. Potom musí vidět jeho přidanou hodnotu nejen pro svět, ale i pro něj jako pro budoucího možného uživatele daného projektu. Pokud toto všechno ICO splní, je velká pravděpodobnost, že se projekt dostane pod patronát Simona Cockinga.

Simon si však uvědomuje, jak daleko to dotáhl. Sám však říká, že to vůbec není náhoda. Jeden společný faktor, který měly všechny projekty, práce a programy, kterým se věnoval, je týmová práce.

„Téměř vždy se mi potvrdilo, že ne technologie, ale lidé přinášejí ty největší překážky a výzvy. Naučte se proto pracovat s lidmi a budete zaručeně excelovat ve všech oblastech svého života.“

Závěr

Nějaké rady na závěr? V tomto případě jsou pravděpodobně dvě. První rada je přečíst si článek o Simonovi Cockingovi a vyhledat si o jeho životě víc. A druhá je udělat to ještě jednou. Tato osobnost je totiž v našich končinách velmi málo známá, patří však k těm nejinspirativnějším z kryptoměnového světa, o jakých jsem kdy četl. Doufám, že tento názor budete po přečtení o Simonově životě sdílet i vy.

Co číst dál?

Trading is getting serious – klouzavé průměry – Deník 4. týden

Zdroj:
coinnounce.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno