SOUTĚŽ – Pojďme sdílet naše omalovánky – Chceme vidět vaše grafy! + Vyhrajte 20 €

0
SOUTĚŽ - Pojďme sdílet naše omalovánky - Chceme vidět vaše grafy! + Vyhrajte 20 €

Bitcoin se nyní nachází na zlomovém bodě a zdá se, že selhává. Aktuálně už zase klesl pod 10 000 $ a navíc se blíží víkend, který může být pořádně krvavý. Po padesáti dnech růstu se tedy zdá, že rallye pomalu končí a přijde korekce.

Je nutné dodat, že tento vývoj považujeme za zdravý. Takto nějak vypadá asset, které se chystá na dlouholeté stoupání. Možná ale nakonec všechno bude jinak a už zítra dosáhneme 11 000 $. Kdo ví? Kryptoměny jsou šílené.

Můžeme dělat jen jedno – kreslit si do grafů. I já jsem si dnes kreslil a vytvořil jsem něco takového. Mému grafu ale nevěnujte mnoho pozornosti, protože tu máme soutěž!!!

1 W BTC / USD - Blíženci
1W BTC/USD – Gemini

SOUTĚŽ o nejhezčí graf

Přesně tak, vyhlašujeme soutěž o to, kdo vytvoří nejkrásnější graf. Definici slova nejkrásnější už necháme na vás. My se budeme řídit podle počtu reakcí na daný graf.

V naší facebookové diskusní skupině jsme pro vás připravili post. Pod něj můžete do komentářů vkládat vaše vize toho, jak by mohl pokračovat vývoj ceny Bitcoinu. Nezapomeňte se pak poohlédnout a lajknout grafy, které se líbí vám. Anebo prostě jen pojďte hlasovat a graf ani dávat nemusíte.

>>> Zúčastnit se soutěže <<<

Tři grafy s největším počtem LAJKŮ zveřejníme na našich webech a dostanou se do hlasování o první místo. Absolutní vítěz pak od nás získá 20 € v kryptoměně dle vlastního výběru.

Soutěž končí 23. 2. 2020

A pozor! Do soutěže se dostanou POUZE weekly grafy Bitcoinu, na kterých je vidět vývoj za posledního 2,5 roku. Ideálně graf burzy Gemini. Najdete ho zde.

>>> Zúčastnit se soutěže <<<

Přidáváme trochu inspirace pro soutěžící:

Dívali jste dnes na LIVE Trading 2.0?

Přišli jste o hodně…

Originální verze tohoto článku, který se nachází zde na CoinMagazin.cz, byla publikována na našem slovenském webu KryptoMagazin.sk

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno