SPEKULUJEME – Obchodníci se shodují, že Bitcoin bude padat – Je to signál, že přijde pumpa?

0
speculation-speculation-everywhere-memes-funny-pics-frabz-com-every-sunday-301706

Až podezřele často se stává, že když všichni čekají pohyb ceny Bitcoinu jedním směrem, velryby nám vypálí rybník a udělají přesně opačný pohyb. Taková situace nastala i dnes. Po uzavření CME BTC Futures kontraktů Bitcoin klesl o 400 $ a všichni to považují za signál k prodeji.

Bitcoin půjde dolů, připravme si dolary! Za chvíli budeme nakupovat! křičí téměř každý v krypto komunitě.

A co vy? Máte prodáno a čekáte, až to padne?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Nevím sice dopředu, jak dopadne anketa, ale tipuji, že mnoho z našich čtenářů má připraveny peníze na nákup. Chtěli byste koupit Bitcoin za 500 $? A co tak 2 800 $? Podle mnoha traderů to bude nové dno!

Jistě by to bylo krásné. Počkat si na dump, levně nakoupit a pak sledovat, jak hodnota vašich coinů roste. Jen aby to nakonec nebylo přesně naopak!

Dokonce i velryby nyní HODLují! Whale alert: 15 855 BTC se přesunulo na anonymní peněženky! Co plánují velryby?

Panika kolem koronaviru a začínající ekonomické krize poslala Bitcoin spolu se zlatem dolů. Obě assety se však již stabilizovaly a jsou na cestě zpět nahoru. Faktem je, že Bitcoin se i po uzavření CME kontraktů stále drží na dlouhodobě nejsilnějším supportu.

Abych to uzavřel, opravdu netuším, zda Bitcoin půjde nahoru, nebo dolů. Právě proto jsem raději všechno prodal. Ale rozhodně si dalším propadem nejsem tak jistý, jako většina členů CZ/SK kryptokomunity.

Disclaimer: Tento článek nelze považovat za investiční poradenství. Jak napovídá nadpis, jde o totální spekulace. Za případné ztráty způsobené obchodováním na burze NENESEME ODPOVĚDNOST! Jinými slovy, pokud nyní nakoupíte a ono to dumpne, je to vaše chyba. Obchodovat na základě pocitu se nevyplatí. Chce to kvalitní obchodní strategii a management rizika.

A to vás naučí náš trader Ľubo Kovár v jeho vysoké škole obchodování. Více info zde:

Vysoká škola tradingu – Produkt, ktorý ťa naučí úspešne obchodovať na burze

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno