Spoluzakladatel Redditu – Wall Street nakupuje kryptoměny – Toto je kryptojaro!

0
Spoluzakladatel Redditu - Wall Street nakupuje kryptoměny - Toto je kryptojaro!

Spoluzakladatel Redditu Alexis Ohanian se nedávno v interview pro Yahoo Finance rozpovídal o kryptoměnách. Mnohé překvapil svým bullish postojem k této nové třídě aktiv a na margo Bitcoinu se vyjádřil jasně. Toto je kryptojaro! Dlouhodobě drží část svého majetku v různých digitálních měnách a je rád, že je začínají nakupovat i velké investiční fondy z Wall Street.

Pohnuly se ukradené Bitcoiny z 2016 Bitfinex hacku! – Je to důvod k panice?

Alexis Ohanian – Skrytý kryptoměnový investor

Alexis Ohanian je také jeden z časných investorů úspěšné americké burzy Coinbase a jako spoluzakladatel Redditu má prsty v chystaném tokenizovaném systému odměn založeném na platformě Ethereum.

Alexis Ohanian o kryptoměnách:

„Snažím se moc nesledovat ceny. Neumím tyto věci predikovat. Podle toho, co sleduji, se ale skutečně nacházíme v nové kryptoměnovém jaru. Všichni špičkoví inženýři, softwaroví vývojáři a designéři IT systémů nyní budují skutečná řešení založená na technologii blockchain. To je pro mě nejzajímavější. Skutečné špičky ve svých oborech pracují na aplikaci blockchainu v reálném světě.”

I Alexis si však všiml, že Bitcoin během této krize zatím vykazuje velmi dobré výsledky. Na margo této kryptoměny řekl:

„Už líbáme 10 000 $!”

Bitcoin mining po halvingu –  Bart zaútočil na grafy hashratu! Víte proč?

Kryptoměny jako hedge proti systému

Mnoho miliardářů a institucí nyní ve velkém investuje do Bitcoinu a dalších kryptoměn. Digitální coiny vnímají jako skvělý hedge proti současnému finančnímu systému a přepumpovaným akciím. Ty mimochodem vytvořily nové lokální high! A to díky Fedu, který do indexů tlačí stovky miliard dolarů týdně. A přesně tak bohatí vydělávají na krizi. Zaplatíme jim to samozřejmě my, pracující. Nám totiž bude v příštích letech inflace vyžírat úspory a snižovat výplaty.

Rostou akcie, vzácné kovy, ale i kryptoměny. Skutečně nezvyklá situace, hlavně během ekonomické krize. Přečtěte si náš přehled trhu a zjistěte více: 

Zdroj:
finance.yahoo.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno