UPDATE – Bitcoin nezvládl test 7 000 $ – Podrží ho support?

0
Bitcoin-Pump-Could-Mystery-Order-Be-Responsible

Máme tu menší update aktuální situace. Zdá se, že se opakuje historie a Bitcoin po testu hladiny 7 000 $ zamířil dolů. Klesl dokonce i pod open cenu a podržel ho až support 6 500 $. Během dvou hodin jsme tak dumpli o celých 500 $.

Je však třeba dodat, že nic převratného se neděje. Vysoká volatilita je v posledních týdnech pro kryptoměny typická a hladina 6 500 $ nás v minulosti podržela už několikrát.

Na hodinovém grafu můžeme vidět, že většina pohybu směrem dolů se udála během jedné hodiny.

1h BTC/USD – Gemini

Překonání 7 000 $ je stále ještě ve hře, i když tak silný pohyb naznačuje, že síla medvědů roste. Mnoho lidí nyní prodává BTC, které nakoupili za 5 000 $, a vybírá zisky. A co vy? Také jste už prodali?

Vybírali jste v posledních dnech zisky z BTC?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Sledujte nás na Facebooku a nenechte si ujít naše zpravodajství ze světa kryptoměn a aktualizace ekonomické situace ve světě.


Test 7 000 $ – Jak vysoko půjdeme, než přijde dump?

[11:30] Ještě včera jsme publikovali přehled trhu, ve kterém jsme spekulovali, zda Bitcoin překoná hladinu 7 000 $. Vytvořil by tím nové lokální high a otevřel si cestu až k 7 600  7 800 $. Tento cenový interval mnozí obchodníci označují jako konec korekce a vrchol páté Elliotovy vlny.


Popularita Elliotových vln v posledních letech roste a při obchodování je používá stále více traderů. My nejsme pozadu a nedávno jsme publikovali už desátou část našeho seriálu o Elliotkách. Využijte čas v karanténě na studium a naučte se alespoň základy. Celý seriál naleznete zde.


Po dosažení hladiny 7 600 $ pravděpodobně nastoupí ABC korekce. Je nutné dodat, že Bitcoin má nyní skvělý setup a po korekci by mohl vytvořit další high. Za poslední dva týdny totiž zformoval slibný uptrend (zelená čára), a aktuálně je vysoko nad touto stoupající trendline.

Pokud se tedy naplní scénář, který předpověděly Elliotovy vlny, během korekce tento uptrend vůbec nemusíme narušit.

Viz ilustrační graf:

1h BTC/USD - Coinbase Pro
1h BTC/USD – Coinbase Pro

Samozřejmě jde pouze o jeden z mnoha možných scénářů cenového vývoje Bitcoinu. Nakupovat nyní, abyste stihli poslední vlnu na 7 600 $ nemusí být nejlepší nápad a ani následná ABC korekce není jistá. Pokud chcete znát názor našich obchodníků na aktuální situaci, sledujte naši VIP skupinu.

Jaký je váš názor?

Budeme rádi, pokud zahlasujete v obou anketách.

Kde vidíte vrchol současného růstu?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Může Bitcoin pozitivně, či negativně ovlivnit současný stav ekonomiky?

Myslíte si, že Bitcoin bude stoupat i v případě, že ekonomika začne znovu padat?

Nahrávání ... Nahrávání ...

Jste v karanténě a nudíte se? Ideální čas na objevování světa faucettů a různých klikaček a způsobů, jak získat kryptoměny ZDARMA.

TOP 5 způsobů, jak získat kryptoměny ZDARMA – Vydělejte si denně 1 – 100 EUR

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno