Tyto tři méně známé turistické destinace v Evropě byste měli navštívit!

0
Tyto tři méně známé turistické destinace v Evropě byste měli navštívit!

V dnešním článku vám představíme TOP 3 turistické destinace v Evropě, které nejsou až tak známé. Turistiku miluje snad každý z nás. Ať už jde o panenskou přírodu, hory, lesy a podobně, nebo na druhé straně – historická města, hrady a jiné historické stavby a památky. Tak pojďme na to.

1. Sainte-Maxime, Francie

Sainte-Maxime (Zdroj: europeanbestdestinations.com)

První z naší trojice je destinace Sainte-Maxime. Je jednou z oblíbených lokalit v Evropě. Je to útočiště míru, ideální místo pro dovolenou s rodinou nebo pro zamilované. Nachází se mezi Provence a Francouzskou riviérou. Tato destinace je autentická, vřelá a příjemná.

Sainte-Maxime je známý po celém světě pro krásu své země, tyrkysové vody a nekonečné pláže. Je oblíbený u cestujících z celého světa pro svou autentickou provensálskou duši. Chcete-li mít nové zážitky, poznat nové lidi, objevovat nové příchutě, Sainte-Maxime je tím pravým místem pro vás. Vychutnejte si také lahodný kousek chleba pokrytého místním extra panenským olivovým olejem a sklenicí růžového rose na slunné terase. Sainte-Maxime nabízí to nejlepší z Provence a nepochybně patří mezi nejlepší turistické destinace v Evropě.

2. Dinant, Belgie

Dinant (Zdroj: cheeseweb.eu)

Druhým na našem seznamu je belgický Dinant. Toto okouzlující město, rozkládající se na jihu Belgie, vás okouzlí na první pohled. Nachází se zde řeka Meuse a skály ohraničující tuto krásnou destinaci.

Navštivte kolegiální kostel, dopravte se lanovkou na vrchol Dinant a objevte pevnost Citadel pevnost, která nabízí nádherný výhled na řeku Meuse a jedno z nejkrásnějších údolí v Evropě. Užijte si mušle a hranolky na Croisette a nenechte si ujít „Leffe Blonde“. Toto slavné pivo zde vaří mniši z Opatství Panny Marie z Leffe jen pár stovek metrů od Dinantu. Dinant je také městem dobrodružství, gastronomie a historie. Určitě si také pořiďte Couque de Dinant. Tento neuvěřitelný medový koláč je sice stejně tvrdý jako dřevo, ale jeho chuť je nesrovnatelná!

3. Monte Isola, Itálie

Monte Isola (Zdroj: tripadvisor.com)

Naši trojici uzavírá Monte Isola, která je pravděpodobně jednou z nejkrásnějších destinací v Itálii. Tato velká hora, která se vynořuje uprostřed krásného jezera, je rájem na zemi.

Monte Isola láká cestující z celého světa. Je vhodná pro rodiny, milovníky, turisty i ty, kteří chtějí relaxovat, cítit autentičnost a panenskou přírodu. Objevte místní řemesla jako rybářství nebo místní produkty jako salám, ryby v oleji, domácí chřest, extra panenský olivový olej či sardinky sušené na slunci nebo čerstvá rajčata. Monte Isola je také rájem pro gurmány. Stejně jako vína Franciacorta je svůdná, šumivá a nesrovnatelná.

Co číst dál?

Únik ropy pri Brazílii môže spôsobiť obrovskú ekologickú katastrofu

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno