Velký den pro Bitcoin – Překonal downtrend! – Akcie rostou – Čekáme na rozhodnutí Fedu

0
Velký den pro Bitcoin - Překonal downtrend! - Akcie rostou - Čekáme na rozhodnutí Fedu

Včera večer jsme vás upozornili, že ve dvě hodiny po půlnoci našeho času se uzavře weekly svíce a že Bitcoin má skvělou šanci uzavřít NAD dlouhodobou klesající trendline. Tato hloupá čára nás po dva a půl roku omezovala v růstu. Začala ekonomická krize a Bitcoin nikdy nevypadal lépe. Proudí do něj miliardy dolarů, jeho inflace se snížila na polovinu a po třech týdnech boje konečně překonal downtrend.

Velký den pro Bitcoin - Překonal downtrend! - Akcie rostou - Čekáme na rozhodnutí Fedu
1W BTC/USD – Bitstamp

Aktuálně již vstupujeme do čtvrtého týdne a Bitcoin se okamžitě vydal otestovat trendline, tentokrát však shora. Můžeme očekávat, že ještě několik týdnů se bude držet na současných úrovních a možná několikrát trendline podleze. Medvědi ještě rozhodně nemuseli říct poslední slovo.

Všechna důležitá fakta, která naznačují, že nás čeká největší růst kapitalizace Bitcoinu v historii, naleznete zde: 7 důvodů, proč je nyní velmi důležité vlastnit Bitcoin

Evropské akcie rostou – Čekáme na rozhodnutí Fedu

Vzhledem k fundamentům, které by teď opravdu nemohly být lepší, s výhledem na nejbližší měsíce očekáváme spíše růst než další propad. Hodně ale bude záležet i na pohybech akciových indexů. V Evropě se už několik hodin obchoduje a zatím jsme nezaznamenali nic extra zajímavého.

Celý svět nyní se zatajeným dechem sleduje, jak se rozhodne americký Fed. Jerome Powell si totiž seriózně pohrává s myšlenkou zavedení negativních úrokových sazeb, do čehož ho tlačí i prezident Trump.

Experimentování s celým světem – Zavede FED negativní úrokové sazby?

Tak jako tak německý DAX je dnes otevřel ve výrazném plusu a oproti minulému týdnu nabral 2,7 % a evropský STOXX je 2 % v plusu. Bude zajímavé dále sledovat akcie. Bankám se zatím úspěšně daří manipulovat indexy, aby neodrážely skutečný stav ekonomiky a prasklé bubliny na trzích lepí historickým zadlužováním a rekordním tištěním inflačních peněz.

Jak se jim již 50 let nás daří okrádat? O tom jsme pro vás připravili článek:

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno