VAROVÁNÍ – Zítra expirují CME BTC futures! Připravte se na zvýšenou volatilitu

0
VAROVÁNÍ - Zítra expirují CME BTC futures! Připravte se na zvýšenou volatilitu

Bitcoin se v posledních dnech statečně drží na 6 600 $. To je relativně vysoko vzhledem k tomu, že se před dvěma týdny po velkém dumpu nakonec ustálil na 5 000 $. A hlavně v posledních dnech je na tak vysokých hodnotách držen jakoby uměle. Otázkou je proč.

Na možnou odpověď jsme vás nasměrovali už v 16 hod. na LIVE Tradingu. Záznam ze streamu najdete v tomto odkazu. Na streamu jsme rozebrali i současnou situaci ve světě a hlavně možný začátek hyperinflace dolaru.

Pokud jste tak ještě neučinili, přihlaste se na odběr našich videí. Brzy dosáhneme 1 000 odběratelů!

Proč se tedy Bitcoin tak statečně drží navzdory několika pokusům o dump nad 6 600 $? Nuže, jak jste se jistě dovtípili z nadpisu tohoto článku, prsty by v tom mohly mít instituce. Zítra se totiž uzavřou Bitcoin futures kontrakty na burze CME. Uzavřou se samozřejmě v těžké ztrátě, protože před měsícem byl Bitcoin ještě nad 10 000 $.

Pro instituce je žádoucí, aby Bitcoin zítra uzavřel co nejvýše. Měli bychom se tedy připravit na zvýšenou volatilitu. Zda bude Bitcoin před uzavřením ještě pumpovat, to je sporné. Pravděpodobnost, že pak padne, je ale opravdu vysoká.

Dejte si tedy pozor a nezapomeňte si zajistit pozice stoplossy!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno