[Zprávy] Binance Coin klesl o více než 8 % pouze kvůli jednomu sdělení • 5 kryptoměnových marketingových společností, které musíte znát

0
binance-fud-bitcoin-fall-696x525

Binance Coin klesl o více než 8 % pouze kvůli jednomu sdělení • 5 kryptoměnových marketingových společností, které musíte znát • Datum spuštění Bitcoin Futures na Bakktu je zde! • Indický kryptoměnový zákaz může být mnohem horší než ten čínský • Roman Schnider se stal součástí kryptoměny Tezos • Litva se chystá regulovat kryptoměny pomocí ID ověřování

Binance Coin klesl o více než 8 % pouze kvůli jednomu sdělení

Pouze jedna zpráva a kryptoměna, která vypadala, že bude tento rok téměř neohrožená v ziscích, ztratila téměř desetinu své hodnoty. Samozřejmě mluvíme o kryptoměně Binance Coin. Cena klesla za posledních 24 hodin o více než 8 %, a to zejména kvůli jednomu sdělení burzy Binance. Ta totiž přestane od září umožňovat obyvatelům Ameriky obchodovat na své platformě. Tedy minimálně do té doby, dokud se nespustí nová „Binance America“. Je téměř jasné, že pohyb této kryptoměny dolů byl podnícen pouze touto zprávou. Bitcoin a jiné kryptoměny v TOP 10 totiž ani zdaleka neztratily na hodnotě tolik jako Binance Coin.

Více o této nepříznivé novince zejména pro Američany se dozvíte na následujícím linku: trustnodes.com: trustnodes.com

5 kryptoměnových marketingových společností, které musíte znát

O marketingových společnostech v kryptoměnovém světě se téměř nemluví. Proto se jim budeme věnovat alespoň takto v krátkosti. Mezi ty nejznámější marketingové společnosti, které se zajímají o kryptoměny, kryptoměnové projekty a startupy, patří projekty jako Coinbound, GuerillaBuzz, CoinPoint, Digital Finance Agency a ICODA Agency. Nejznámější z těchto firem je pravděpodobně asi první jmenovaná společnost Coinbound. Jde o nejrozšířenější, největší a také nejzkušenější marketingovou společnost spojenou s kryptoměnami. Pokud byste však chtěli vědět více o této společnosti, ale i o ostatních, tak na následujícím linku je budete moci podrobně probádat.

Slíbený link i s TOP 5 kryptoměnovými marketingovými společnostmi: coinscribble.com

Datum spuštění Bitcoin Futures na Bakktu je zde!

Všichni povinně zapsat datum 22. července do kalendáře! I když jsme o této novince psali už včera, a to mezi prvními, je třeba ji zdůraznit. Spuštění Bitcoin Futures na nové platformě Bakkt by mohlo přilákat velké množství institucionálních investorů. Po burzách CME a CBOE tak budou mít institucionální investoři další regulovanou platformu, která jim umožní investovat do kryptoměn bezpečnou a regulovanou formou. To bylo pro většinu z nich dosud největším problémem, kvůli kterému většina z nich nechtěla do jakýchkoliv kryptoměn investovat. Avšak to by se mohlo změnit už 22. července letošního roku.

Více o této novince jsme napsali v tomto článku: kryptomagazin.sk

Indický kryptoměnový zákaz může být mnohem horší než ten čínský

O šíleném návrhu, který má aktuálně být na pořadu dne v Indii, jsme vás již informovali. Až 10 let ve vězení pouze za to, že jste jakkoli spojený s kryptoměnami, je nejenže nelidské, ale z velké části by to mělo být i chápáno jako omezování lidských práv. V tom posunula India laťku mnohem dál než Čína. Ta byla dosud jednou z nejpřísnějších zemí v postoji ke kryptoměnám. Avšak Indie to posunula na úplně jiný level. Posílat lidi do vězení pouze za to, že své peníze investují podle své vůle, zní opravdu hrozně.

Více o srovnání indických a čínských zákazů se dozvíte zde: financemagnates.com

Roman Schnider se stal součástí kryptoměny Tezos

Pouze tento týden Tezos oznámil obrovskou posilu do svých řad. Jde o Romana Schnidera, jednoho ze spoluzakladatelů světoznámé společnosti PwC (PriceWaterhouseCooper). Rovněž patří Roman Schnider mezi experty v sektoru investičního bankovnictví (více než 15 let v tomto odvětví). Roman Schnider už nějaký čas pomáhal Tezosu, avšak až nyní se dohodli na mnohem bližší spolupráci. Ta by ho měla dostat až na pozici CFO.

Více o této zajímavé spolupráci si můžete přečíst zde: cryptoslate.com

Litva se chystá regulovat kryptoměny pomocí ID ověřování

Ve srovnání s již zmíněnou Indií jde o prudce rozumný přístup k regulování kryptoměn. Dne 12. června měla vyjít s touto zprávou lokální agentura Delfi. Tento krok by měl být podpořený AML (Anti-money laundering) politikou Evropské unie, která by rozhodnutí ministerstva financí Litvy měla určitě podporovat. ID (identifikační dokumenty) ověřování by mělo působit na různých finančních levelech (například podle výšky transakce mezi kryptoměnovou burzou a bankou). Například při transakcích nad 1 000 € by mělo dojít ke speciálním regulacím a zpřísněným požadavkům o podávání reportů.

Více o nových regulacích ze strany Litvy vůči kryptoměnám se dozvíte na tomto linku: cointelegraph.com

Co číst dál?

Přeloženo ze slovenského originálu, který pro vás připravil Marek F.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno