ZPRÁVY – BTC během tohoto měsíce i navzdory halvingu nemusí dále růst! – Americký trh s nemovitostmi ztratil 40 %

0
ZPRÁVY - BTC během tohoto měsíce i navzdory halvingu nemusí dále růst! - Americký trh s nemovitostmi ztratil 40 %

Podle Národní asociace realitních kanceláří se čekající smlouvy na prodej nemovitostí v březnu snížily o 20,8 %. Třicetiletá fixní hypoteční úroková sazba klesla na 3,43 %. Zároveň většina lidí v současnosti nemá zájem o koupi nebo pronájem domu.

Na našem YouTube kanálu BitLink vyšel LIVE Trading. Mrkněte na něj, a pokud jste tak ještě neučinili, přihlaste se na odběr našich videí.

(Článek pokračuje pod videem)

BTC během tohoto měsíce i navzdory halvingu nemusí dále růst!

Bitcoin je od začátku minulého měsíce plně při bullish síle. Každý den nejenže nabírá na síle, ale i na hodnotě. Od svého letošního dna udělal více než 100% zisk. Bude tento bullish trend pokračovat? Samozřejmě není vyloučeno pokračování bullish trendu. Je ale třeba brát v úvahu standardní cenový vývoj, který počítá s retracementem. Proto není možné, aby toto aktivum rostlo donekonečna. Ani bych se nedivil, kdyby náhodou přišel cenový pokles například i k 6000 USD.

Podle fraktální analýzy ten pravý cenový růst, na jaký již čekáme několik let, může začít až během léta. Přibližně 100 dní po této velké fundamentální události. Velkou kryptoměnovou sezónu tedy můžeme očekávat až někdy na přelomu let 2020 a 2021. Bullish trend může trvat několik let.

K halvingu jsme pro čtenáře nachystali speciální soutěž o ceny v hodnotě 130 EUR. Podmínky jsou jednoduché. Více info zde: SOUTĚŽ – Přinášíme halvingovou soutěž o ceny v hodnotě 130 EUR!

Americký trh s nemovitostmi ztratil 40 %

Podle Národní asociace realitních kanceláří se čekající smlouvy na prodej nemovitostí v březnu snížily o 20,8 %. Třicetiletá fixní hypoteční úroková sazba klesla na 3,43 %. Zároveň většina lidí v současnosti nemá zájem o koupi nebo pronájem domu. Ekonomové předpovídají, že prodeje by se mohly v následujících třech měsících otřást a ztratit až 40 % aktivity. Údaje také ukazují, že zadlužené společnosti Airbnb „Superhosts” velmi rychle ztrácejí své úspory. Jen za minulý měsíc přišly o více než jednu miliardu USD.

Více o aktuální situaci kolem nemovitostí si můžete přečíst zde. (EN)

Bitcoin není digitální zlato… zatím!

O tom, že Bitcoin je digitální zlato, se už napsaly celé knihy. Na první pohled můžeme jen těžko napadnout toto tvrzení. Bitcoin má teoreticky všechny vlastnosti tohoto drahého kovu. Je decentralizovaný, vzácný, jen tak lehce ho nikdo nevyrobí, není kontrolovaný centrální autoritou, jeho hodnota je globálně akceptována, je zaměnitelný (tedy 1 BTC = BTC). FED má ale jiný pohled na toto aktivum. Výzkum tvrdí, že Bitcoin ani zdaleka není digitální zlato. Spíše jde o vysoce spekulativní aktivum.

Možná tě bude zajímat: Vysoká škola tradingu – Produkt, který tě naučí úspěšně obchodovat na burze

Evropa otevírá týden ve velké ztrátě

Zatímco FED během posledního dubnového týdne napumpoval do ekonomiky rekordních 586 miliard dolarů, během prvního květnového týdne to bylo už „pouze” 83 miliard, což je stále extrémně hodně. Jde o 86% pokles v průběhu jednoho měsíce. Tato čísla jsou ohromná.

FED můžeme přirovnat k potápějící lodi, která je schopna udělat cokoliv, jen aby vydržela co nejdéle na moři. Takový systém tištění peněz ovšem nemusí fungovat donekonečna. Je jen otázka času, kdy přijde velký ekonomický kolaps.

Celý článek najdete v tomto odkazu.

Máte zájem o nezávislé zpravodajství? Sledujte nás na facebooku a přihlaste se k odběru notifikací. Nenechte si ujít novinky ze světa a kryptoměn!

Co číst dál?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno