ZPRÁVY – Ekonomové očekávají největší růst BTC v celé jeho historii – Pozor na fake break out signály

0
btc

Globální ekonomika v důsledku pandemie koronaviru pociťuje velké potíže. HDP v některých zemích světa se propadlo dokonce na nejnižší hodnoty v celé historii. Jaký dopad to bude mít na kryptoměny?

Na našem YouTube kanálu BitLink dnes vyšel LIVE Trading. Mrkněte na něj, a pokud jste tak ještě neučinili, přihlaste se k odběru našich videí.

(článek pokračuje pod videem)

Ekonomové očekávají největší růst BTC v celé jeho historii

Globální ekonomika v důsledku pandemie koronaviru pociťuje velké potíže. HDP v některých zemích světa se propadlo dokonce na nejnižší hodnoty v celé historii. Jde o vážný problém, z něhož se svět může dostávat ještě několik let. Ceny ropy poprvé v historii padly pod nulovou hodnotu a hospodářští giganti jako USA začínají vykazovat trhliny. Navzdory kyselé ekonomice mnoho analytiků a ekonomů předpovídá, že BTC a ostatní kryptoměny budou růst. Růst může nepochybně nastartovat i hyperinflace.

Analýzu kryptotrhu najdete v tomto článku. (EN)

Známá BTC velryba – DeFi je hloupost

DeFi (decentralizované finance) jsou poslední roky velmi rychle se rozvíjející platební sektor. Tento sektor kryptoměn v roce 2020 zažívá obrovský boom. V posledních týdnech je však pod drobnohledem a začíná dost kolabovat. Během 24 hodin jsme zaznamenali dva hacky, které navíc fungovaly stejným způsobem.

BTC velryba Joe007 známá z Twitteru zveřejnila svůj vlastní názor na DeFi a je dost tvrdě kritický!

„DeFi není nic jiného než další pokus ETH marketérů o vyvolání hypu podobnému ICO mánii z roku 2017. Reálná hodnota DeFi projektů je však nulová.“

Celý článek si můžete přečíst zde.

Masivní dump akcií 1929 – Začátek velké deprese

Ekonomické či finanční krize rozhodně nejsou moderní vynález. Zaznamenali jsme je stovky, ba i tisíce let v historii. Jednou z největších byla Velká deprese třicátých let minulého století. Mnozí za začátek Velké deprese považují kolaps akciových trhů z konce října 1929. Velkým propadům a panice se svět nevyhnul ani během druhé světové války a stejně tak počátkem tohoto století. Proč vlastně vznikají krize a jsou vůbec zapotřebí? Více se dozvíte v tomto zajímavém videu.

Pozor na fake break out signály

Co aktuálně sledovat na trhu a které altcoiny si vybrat do portfolia? K tomuto tématu si náš trading tým pro vás připravil víkendové video, které naleznete níže. Určitě doporučujeme se podívat.

Máte zájem o nezávislé zpravodajství? Sledujte nás na Facebooku a přihlaste se k odběru notifikací. Nenechte si ujít novinky ze světa a z kryptoměn!

Co číst dál?

PŘEHLED TRHU – Kryptoměny na novém high! Medvědi ztrácejí dech?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno