ZPRÁVY – FED je stejný podvod jako OneCoin – Bitmain oznámil prodej nových ASIC minerů S19

0
ZPRÁVY - FED je stejný podvod jako OneCoin - Bitmain oznámil prodej nových ASIC minerů S19

Dnes je pondělí a my opět přinášíme přehled nejčerstvějších zpráv. Co se v dnešních zprávách dozvíte? Akcie opět otevřely v červených číslech, miner ovládl BSV síť a mnoho dalšího.

Na našem YouTube kanálu BitLink vyšla víkendová analýza trhu. Mrkněte na ni, a pokud jste tak ještě neučinili, přihlaste se na odběr našich videí.

(Článek pokračuje pod videem)

Bitcoin SV má problém

Bitcoin SV je nejen nebezpečný, ale i špatně navržený a náchylný na 51% útok. Náchylnost BSV na tyto útoky je způsobena faktem, že jde o fork Bitcoinu a používá stejný těžební algoritmus. To umožňuje minerům Bitcoinu (BTC) těžit se stejnými stroji i BSV. Bitcoin má ale nesrovnatelné větší hashrate a je prakticky nemožné na něm realizovat 51% útok.

Akciové indexy na novém dně

Ani během dnešního dne po otevření akciových trhů v Americe se nám to na portfoliích nezazelenalo. Opět jsme přežili jeden z těch horších dní. Jen malý zlomek akcií a indexů je za posledních 24 hodin v zisku. Zbytek aktiv výrazně ztratil na ceně.

Více o aktuální situaci na trhu se dozvíte v našem videu.

Bitmain oznámil prodej nových ASIC minerů S19

Bitmain oznámil, kdy budou dostupné první ASIC minery S19. Podle oficiálních vyjádření se údajně nová zařízení dají koupit, nikoliv ale po celém světě. Pouze na domácí půdě. Série Antminer S19, označena jako „budoucnost těžby”, je dostupná v několika variantách. K dispozici jsou modely 95 TH/s, 90 TH/s, 110 TH/s a 105 TH/s.

FED je stejný podvod jako OneCoin

Prezident Federální rezervní banky Neel Kashkari v rozhovoru pro CBS uvedl, že ve „federální rezervě” je nekonečné množství peněz. Hoskinsonov na toto prohlášení reagoval a prohlásil, že FED je stejný podvod jako OneCoin.

Spoluzakladatel společnosti Morgan Creek Anthony Pompliano na Twitteru také kritizuje chování FEDu:

„Historie nám říká, že toto není pro měnu dlouhodobě udržitelné.”

Čtěte také:

Nudíte se doma? Zahrajte si BitBomb a získejte krypto!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno