ZPRÁVY – Komisařka pro SEC vidí za růstem BTC pandemii viru – Japonsko výrazně pozměnilo regulační zákony týkající se kryptoměn

0
ZPRÁVY - Komisařka pro SEC vidí za růstem BTC pandemii viru - Japonsko výrazně pozměnilo regulační zákony týkající se kryptoměn

BTC od svého letošního dna udělal už více než 100% zisk. Takový cenový vývoj ještě na začátku dubna jen málokdo čekal. Na trhu bylo víc bearish signálů než bullish. I navzdory tomuto faktu se BTC vzchopil a dělá šílené zisky.

Na našem YouTube kanálu BitLink dnes vyšel LIVE Trading. Mrkněte na něj, a pokud jste tak ještě neučinili, přihlaste se k odběru našich videí.

(Článek pokračuje pod videem)

Komisařka pro SEC vidí za růstem BTC pandemii koronaviru

Komisařka pro cenné papíry a burzy (SEC) Hester Peirce uvedla, že roste poptávka po kryptoměnách. Investoři se snaží diverzifikovat svá portfolia. Komisařka je vášnivým zastáncem rozhodnutí SEC, které schvaluje fondy obchodované na BTC burzách (ETF).

Komisařka pro SEC Hester Peirce, také známá v krypto komunitě pod názvem „Crypto Mom”, mluvila o kryptoměnách během živého vysílání na konferenci Crypto Finance St. Moritz. Bere na vědomí, že pandemie koronaviru ovlivnila všechna průmyslová odvětví včetně kryptoměn. Dále uvedla:

„Z institucionálních čtvrtí vidíme větší zájem než v minulosti. Myslím, že to bude pokračovat, protože lidé se snaží diverzifikovat svá portfolia. Myslím si, že lidé se pravděpodobně budou více dívat i do krypto prostoru.”

Více o názoru Hester Peirce se dočtete v tomto článku. (EN)

Japonsko výrazně pozměnilo regulační zákony týkající se kryptoměn

V Japonsku dochází k velkým změnám v kryptoměnovém prostoru. Dnes nabyl účinnosti nový regulační zákon. Mezi významné změny patří regulace poskytovatelů kryptografických služeb a krypto derivátových podniků. Japonsko má aktuálně 23 regulovaných krypto projektů. Ostatní burzy, které dosud nezískaly licenci, si ji budou muset vyžádat, jinak budou považovány za nelegální.

„Nařízení, která vstoupí v platnost 1. května 2020, představují významnou změnu ve způsobu, jakým bude Úřad pro dohled nad trhem v budoucnu regulovat obchodní činnosti provozovatelů v oblasti kryptoměn.”

Celý článek si můžete přečíst zde. (EN)

Pozor na cenový propad BTC!

ZPRÁVY - Komisař pro SEC vidí za růstem BTC pandemii viru - Japonsko výrazně pozměnilo regulační zákony týkající se kryptoměn

Od začátku minulého měsíce může být snad každý BTC hodler spokojen. Většina kryptoměn je ve 100% zisku. Bude tento růst pokračovat i během května? Na grafu můžeme sledovat výrazné snížení objemu. Cena i navzdory tomuto faktu nadále roste. Na 90 % jde o falešný signál. Tak jako cena během tohoto týdne extrémně rostla, stejně tak může extrémně spadnout. Proto je třeba si dávat pozor! Z pohledu Elliot wave teorie sleduji lokální bullish cyklus, ve kterém se tvoří korekční 4. vlna. Proto bych nebyl vůbec překvapen, pokud by cena během víkendu směřovala zpět na 8 000 USD.

A co si myslíte vy o BTC? Zahlasujte si v naší anketě.

Věříte, že Bitcoin v roce 2020 dosáhne hodnoty 20 000 $ a vytvoří tak nové ATH?

Nahrávání ... Nahrávání ...

Možná tě bude zajímat: Vysoká škola tradingu – Produkt, který tě naučí úspěšně obchodovat na burze

10 milionů dolarů za Bitcoin – Je to reálné?

Kanál Token Vision vytvořil unikátní dokument o tom, jak by mohla vypadat cesta Bitcoinu k deseti milionům dolarů. Ačkoliv se to může zdát jako příliš optimistická představa, v samotném dokumentu padají pádné argumenty, proč je zároveň reálná.

Dokument je dostupný pouze s anglickými titulky. Pokud se však přelouskáte angličtinou, dostanete odměnu v podobě pochopení potenciálu kryptoměn. Jde o jedno z nejlepších děl kryptoměnové komunity. Připravte si popcorn a užijte si krásných 44 minut!

Video si můžete prohlédnout v našem článku zde.

Máte zájem o nezávislé zpravodajství? Sledujte nás na facebooku a přihlaste se k odběru notifikací. Nenechte si ujít novinky ze světa a kryptoměn!

Co číst dál?

ZPRÁVY – Koronavirus má být údajně podvod na lidi, aby zničil finanční systém – Telegram po neúspěchu vrací investorům jejich peníze

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno