[ZPRÁVY] Kryptoměny stoupají – Japonský gigant spouští krypto-burzu – Dozvíme se, kdo je Satoshi Nakamoto?

0

Trh s kryptoměnami se po propadech z konce minulého týdne stabilizoval, a dokonce jsme zaznamenali mírný růst. Bitcoin za posledních 24 hodin udělal 3% zisk, Ethereum je na tom ještě lépe se 4 %, stejně jako Binance coin (+4 %) a Bitcoin SV (+4,8 %).

Jak jsme psali v dnešním přehledu trhu, důvodů k většímu růstu Bitcoinu momentálně není mnoho, ale nějaké se rýsují. Slibně vypadá například plánované spuštění regulovaných Bitcoin futures na burze.

Podle tohoto grafu má Bitcoin momentálně dva hlavní scénáře. Podle toho pozitivnějšího bychom mohli ještě před koncem měsíce prorazit současný downtrend a otestovat letošní maximum. Druhý scénář ukazuje méně pozitivní, ale možná trochu pravděpodobnější vývoj ceny BTC.

, [SPRÁVY] Kryptomeny stúpajú – Japonský gigant spúšťa krypto-burzu – Dozvieme sa, kto je Satoshi Nakamoto?

Celý přehled trhu si můžete přečíst kliknutím na tento odkaz.

Satoshi Nakamoto konečně odhalený? Pravděpodobně jen další pokus o získání publicity

V poslední době jsme si tak nějak zvykli, že tu máme fejkového Satoshiho Craiga Wrighta a to nám tak nějak stačí. Více je nepotřebujeme a ten originální je buď mrtvý, nebo nechce být odhalený. Jinak by se už dávno ukázal.

To však nezastavilo lidi, aby ze Satoshiho jména profitovali a čas od času se objeví oznámení o chystaném odhalení identity zakladatele Bitcoinu. To nejnovější však má něco do sebe.

Pokud chcete více, přečtěte si tento článek na stránce ccn.com (v EN).

Japonský retailový gigant právě otevřel vlastní kryptoburzu

Asi nejdůležitější zprávou tohoto týdne se stává jednoznačně Rekuten, resp. nová japonská kryptoburza, kterou spustil. Rakuten, největší e-commerce gigant v zemi (jakási japonská Alza), ročně obslouží více než 1,3 miliardy zákazníků po celém světě.

Když tato společnost v létě minulého roku koupila kryptoměnovou burzu s licencí, hned bylo jasné, že má něco za lubem. Vstup tohoto retailového giganta do kryptoměnového byznysu je další fundament s dlouhodobým pozitivním efektem na kryptoekonomiku.

Pokud chcete více, přečtěte si tento článek na stránce bitcoinist.com (v EN).

Co dál? Viz toto zajímavé video:

Chcete si vydělat obchodováním na burze?

Kurz Trader 2.0 je tu pro vás

Trader2.0 je unikátní kurz, který na ČR a SR scéně nemá obdoby. Jako první vzdělávací modul v našich končinách se kromě technické analýzy zaměřuje také na money management a psychologii obchodování.

6 traderů z 3 různých zemí vás naučí své finty

  • Více než 26 hodin videí
  • +20 powerpoint prezentací
  • Dotazník
  • Livetrading
  • Zkušební cvičení
  • a mnoho dalšího…

Více informací o kurzu naleznete na tomto odkazu:

KLIK

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno