ZPRÁVY – Mezinárodní měnový fond ohlásil příchod recese – Huobi spouští obchodování s pákou x125

0
ZPRÁVY - Mezinárodní měnový fond ohlásil příchod recese - Huobi spouští obchodování s pákou x125

Přinášíme přehled čerstvých zpráv. V úvodu článku se jako tradičně podíváme i na technickou a fundamentální analýzu trhu. Důležité bude během následujících dní sledovat kroky předních států, které budou reagovat na prohlášení MMF. Více ale ve zprávách níže.

Na našem YouTube kanálu BitLink vyšla víkendová analýza trhu. Mrkněte na ni, a pokud jste tak ještě neučinili, přihlaste se na odběr našich videí.

(Článek pokračuje pod videem)

Bitcoin míří zpět na 7 000 USD

Bitcoin se delší dobu obchoduje pod 7 000 USD. Tato silná rezistence jej nechce pustit výše. Vytvoření několika svíček s dlouhým knotem nám dává docela jasný signál, že pro tradery je bearish cesta více přijatelnější než bullish. Může být ale tato silná rezistence zlomená? Ve hře je i tento scénář. Pokud by se tak stalo, může přijít i začátek dalšího bullish trendu, který může BTC během několika týdnů vynést na nové ATH. Halving může výrazně pomoci k růstu, i když není na 100 % jisté, zda bude mít až takový tržní efekt, že vynese cenu vysoko až na ATH. Bude zapotřebí další bullish síla v podobě nového kapitálu na trhu. Recese tomu může výrazně dopomoci.

Mezinárodní měnový fond ohlásil příchod recese

Mezinárodní měnový fond (MMF) prohlásil, že jsme vstoupili do globální recese. Do takové, jaká tu nebyla už velmi dlouho. Dokonce se odhaduje, že může být horší než meziválečná krize. 80 zemí již požádalo MMF o mimořádnou pomoc. Mezitím G20 oznámila fiskální opatření v celkové výši přibližně 5 bilionů dolarů, což představuje více než 6 % světového HDP. Kristalina Georgieva, výkonná ředitelka Mezinárodního měnového fondu, hovořila o současné hospodářské situaci během tiskového briefingu, který se uskutečnil v pátek. O aktuální situaci se vyjádřila následovně:

„Teď už je zřejmé, že jsme vstoupili do recese, která bude mnohem horší než ta z roku 2008 a 2009.”

spravy, ZPRÁVY - Mezinárodní měnový fond ohlásil příchod recese - Huobi spouští obchodování s pákou x125

Neúspěšný fork Steemitu má nakonec pozitivní stránku

Mnozí zastánci platformy Steemit se domnívají, že protokol byl zachráněn centralizací a projektem, který vede Justin Sun. 3. března selhal první pokus o hard fork. Následně 20. března členové komunity zrušili protokol Steemit a znovu jej pomocí svého vlastního blockchainu spustili pod jménem „Ul”. Ředitel projektu Tron Justin Sun tuto vzpouru pravděpodobně nečekal. Nyní můžeme jen pevně doufat, že se napjatá situace uklidní a že se tento nadějný projekt zaměřený pro influencery bude opět rozrůstat jako během minulých let. Nově vzniklá mince z forku Hive má aktuálně větší hodnotu než původní kryptoměna Steem.

Bitcoin se ještě podívá na dno!

Následující události prý nebudou příjemné. Zkušený obchodník s kryptoměnami Fil₿ Fil₿ zveřejnil svou analýzu BTC. A vůbec to nevypadá dobře. Ve svém tweetu uveřejnil pouze graf bez komentáře. Jako kdyby vůbec neměl chuť se vyjádřit k aktuální situaci. Můžete sledovat, jak se vytváří býčí dvojité dno a znovu testují stejná minima, jaká jsme zažili začátkem tohoto měsíce. Stejný vzor byl na grafu BTC zaznamenán dvakrát za posledních 6 měsíců a obvykle vedl k novým maximům.

Více o aktuální situaci se dozvíte v dnešním videu. Proto sledujte kanál Bitlink.

Huobi spouští obchodování s pákou x125

Mezi kryptoměnovými firmami jsou stále populárnější produkty, které umožňují traderům obchodovat přes swap, nebo futures kontrakt. Loni své vlastní obchodování pomocí těchto kontraktů představily Binance a OKex. Tentokrát se k ním přidává i známá burza Huobi. Společnost Huobi DM po novém již poskytuje i krypto deriváty, včetně BTC futures, s uplynutím platnosti smlouvy po 7, 14 a 120 dnech.

Tyto deriváty umožňují obchodníkům obchodovat BTC, aniž by ho vlastnili. Produkt je podobný termínové smlouvě, která napodobuje okamžitou cenu kryptoměny. Nemá ale platnost ani vyrovnání.

Čtěte také:

TOP 5 důvodů, proč je nyní důležité vlastnit BTC

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno