ZPRÁVY – Společnost Ebang připravuje IPO – Chystá se nová konkurence pro Bitmain? – Zaznamená Bitcoin větší pohyb?

0
ZPRÁVY - Společnost Ebang připravuje IPO - Chystá se nová konkurence pro Bitmain? - Zaznamená Bitcoin větší pohyb?

Bitcoin se po velkém výstřelu zastavil na ceně okolo 7 500 USD, kde od půlky týdne konsoliduje. Co očekávat?

Na našem YouTube kanálu BitLink vyšel LIVE Trading. Mrkněte na něj, a pokud jste tak ještě neučinili, přihlaste se na odběr našich videí.

(Článek pokračuje pod videem)

Společnost Ebang připravuje IPO – Chystá se nová konkurence pro Bitmain?

Výrobce BTC mining čipů Ebang International Holdings Inc. se snaží získat až 100 milionů dolarů prostřednictvím počáteční veřejné nabídky (IPO) v USA. Čínská společnost prodá akcie třídy A v nominální hodnotě 0,001 HK USD (0,00013 USD). První prodej mincí by mohl začít okamžitě po schválení.

Při podávání žádosti v Komisi pro cenné papíry a burzu v pátek Ebang uvedla, že má v úmyslu kótovat své akcie na burze New York Stock Exchange (NYSE) nebo Nasdaq Global Market pod symbolem ticker EBON. Výtěžek z této nabídky se využije především na „vývoj” a náklady nových důlních strojů.

Historie kryptoměn od roku 2010

Uběhlo již téměř 10 let od doby, kdy se Bitcoin stal majetkem nikoliv jedné osoby (zakladatele), ale větší komunity. Jak se od té doby změnila struktura kryptoměn? Velké rozdíly jsou hlavně v cenách kryptoměn a jejich množství. Zatímco v roce 2010 byla na světě jediná kryptoměna (BTC) s hodnotou 1 USD, nyní je jich tu několik tisíc a obchodují se za několikanásobně vyšší ceny než před několika lety. BTC jen od roku 2013 zaznamenal více než 70násobné zhodnocení

Celé shrnutí historie kryptoměn naleznete v tomto článku.

BCH mineři už zase ve velkém zneužívají difficulty algoritmus

Těžba kryptoměny Bitcoin Cash byla vždy velmi pochybná činnost, do které se většinou pouštěli pouze velcí mineři schopní manipulovat hashratem sítě. Po nedávném forku BCH klesly odměny za těžbu na polovinu, což odradilo velkou část těžařů. Ti, kteří zůstali, nyní naplno využívají difficulty adjustment algoritmus. Ten reguluje obtížnost těžby BCH vzhledem k hashratu sítě. Výsledek zneužívání by byl velmi nežádoucí pro uživatele BCH sítě a firmy, které přijímají platby v této kryptoměně.

Více o pochybné těžbě BCH najdete zde.

Zaznamená Bitcoin větší pohyb?

Bitcoin se po velkém výstřelu zastavil na hodnotě okolo 7 500 USD, kde od půlky týdne konsoliduje. Co očekávat? Podobnou situaci jsme na BTC mohli sledovat před více než rokem. Jde o strukturu zatím nedokončeného bart patternu, kde můžeme sledovat výstřel, následně konsolidaci a potom příchod cenového poklesu zpět na původní hodnoty. Větší videoanalýza na BTC a kryptoměny vyjde v průběhu večera na našem YouTube kanálu. Proto nezapomeňte dát odběr a zapnout zvonek na YouTube kanálu Bitlink.

Máte zájem o nezávislé zpravodajství? Sledujte nás na facebooku a přihlaste se k odběru notifikací. Nenechte si ujít novinky ze světa a kryptoměn!

Co číst dál?

Historie kryptoměn od roku 2010 až po současnost – Co se od té doby změnilo?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno