ZPRÁVY – To je jen začátek velké krize, tvrdí CEO Binance – Lidé se stále více zajímají o investování do BTC

0
ZPRÁVY - Toto je pouze začátek velké krize, tvrdí CEO Binance - Lidé se stále více zajímají o investování do BTC

Vítejte u večerních kryptozpráv. Dneska je sobota, takže velké novinky a uzavírání spoluprací se očekávat nedalo. Spíše byl dnešní den ve znamení cenových pohybů kryptoměn. Většina altcoinů je za posledních 24 hodin v 5% ztrátě.

Na našem YouTube kanálu BitLink vyšla víkendová analýza trhu. Mrkněte na ni, a pokud jste tak ještě neučinili, přihlaste se na odběr našich videí.

(Článek pokračuje pod videem)

Lidé se stále více zajímají o investování do BTC

Vyhledávání výrazu „Bitcoin” poslední týdny rapidně roste. Baidu hlásí měsíční nárůst hledání tohoto slova až o 183 %. Jde o rekordní číslo. Za touto rapidní změnou může být i vysoká volatilita BTC, či velký zájem občanů z celého světa o aktuální situaci na globálním trhu.

Toto je jen začátek velké krize, tvrdí CEO Binance

V příspěvku ze dne 20. března Changpeng Zhao tvrdí, že koronavirus odhalil velkou nestabilitu finančního systému. Očekává, že jsme jen na začátku velké globální krize, která může mít mnohem větší následky než v roce 2008. Zároveň pevně věří, že BTC poskytne bezpečné útočiště v těch nejhorších časech, které nás teprve čekají.

Možná vás bude zajímat: Nudíte se doma? Zahrajte si BitBomb a získejte krypto!

6 000 $ je pro Bitcoin klíčová hladina

Trh s kryptoměnami zažívá opravdu bouřlivé období. Po fenomenálním lednu a polovině února 2020, kdy některé coiny zaznamenaly i 200 – 300% zisky, začaly padat akciové trhy po celém světě. A panika bohužel zasáhla i kryptoměny. Nyní je Bitcoin zpět na 6 000 USD a má problém se udržet byť jen v lokálním bullish trendu. Hodnota 6 000 USD se zatím jeví jako takový magnet na cenu. Je ale otázkou, jak dlouho se na této hladině udrží.

Koronavirus nakazil i letecké společnosti

Globální pandemie koronaviru nezasáhla pouze každodenní život lidí. Velký problém mají i firmy či společnosti. Vzhledem ke skutečnosti, že téměř všechny státy ruší lety do celého světa, jsou na tom nejhůře letecké a přepravní společnosti. Ty mohou během následujících týdnů ztratit více než 70 % svých zisků. Již nyní je jasné, že to bude úplný konec pro několik známých firem.

Čtěte také:

ZPRÁVY – Pokud by každý Američan koupil BTC, obchodoval by se za 24 000 USD – Velký úspěch burzy Bitfinex

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno