7 800 $ je nové high! – Bitcoin virál v Číně – Halving HYPE

0
Bitcoin růst kryptoměn

Bitcoin v posledních týdnech ukazuje svou sílu a vytrvale se drží nad hladinou 7 000 $. Každý propad pod tuto cenovou úroveň trval kratší dobu a následné skoky směrem nahoru byly energičtější. Aktuálně zaznamenáváme další takový skok  –Bitcoin právě vytvořil nové high na hladině 7 800 $.

Mnoho analytiků v posledních týdnech predikovalo, že Bitcoin otestuje tuto úroveň, a i když v poslední době hodně fundamentů šlo proti dalšímu růstu, býci nakonec vyhráli. V době psaní tohoto článku se Bitcoin na burze Coinbase Pro obchoduje za 7 550 $.

1D BTC/USD – Coinbase Pro
30m BTC/USD – Coinbase Pro

Může vás zajímat: Bitcoin ukazuje 3 učebnicové signály pro brutální dump

Bitcoin virál v Číně – Může za to halving?

Samotná pumpa přišla před necelou hodinou, ale na internetu se to už hemží teoriemi. Co to způsobilo? Mnozí zastávají názor, že konečně začínáme pociťovat HYPE kolem halvingu. Bitcoin na Googlu vyhledává stále více lidí. Zájem o tuto kryptoměnu stoupá raketovým tempem a lidé začínají nakupovat.

Nejnověji se Bitcoin začal virálně šířit v Číně. Na sociální síti Weibo se vyhledávání čínského slova pro Bitcoin halving dostalo na šesté místo.

Ethereum ve skvělé kondici – Takový zisk udělalo od začátku roku

Halving je však pouze jeden z mnoha faktorů, které pomáhají Bitcoinu růst. Pomáhá mu i rostoucí nedůvěra lidí v tradiční monetární systém. Koronavirus tvrdě dopadl na centra moci ve světě a dolar zažívá obrovskou inflaci. FED vytiskl obrovské množství peněz v krátkém čase a nadále v tom hodlá pokračovat.

Mnoho lidí hledá alternativu a tou je samozřejmě Bitcoin.

I Bitcoin budeme analyzovat na dnešním LIVE Tradingu. Blíže se podíváme na to, jak vypadá z hlediska technické analýzy, a řekneme si, co toto nové high (7 800 $) znamená pro trh s kryptoměnami. Začínáme v 18:00, tak se nezapomeňte připojit!

Sledujte BitLink na YouTube.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno