Andrej Babiš prý podporuje SCAM Bitcoin Revolution – Co je na tom pravdy?

0
Andrej Babiš prý podporuje SCAM Bitcoin Revolution - Co je na tom pravdy?

Po internetu se opět rozšířil článek o známé osobnosti, která podporuje kryptoměnový podvod Bitcoin Revolution. Jde o službu, která se tváří jako extrémně výnosný bot na obchodování kryptoměn. Na Slovensku a v Česku se šíří již několik měsíců formou vymyšlených článků o celebritách, které na něm prý vydělaly miliony.

Tentokrát podvodníci zneužili osobu českého premiéra Andreje Babiše. Ten se prý ve vymyšleném rozhovoru v České televizi pochválil výdělky z tohoto bota a „šokovanému moderátorovi ukázal, jak denně vydělává desetitisíce korun.”

Také by vás mohlo zajímat: Legenda jménem John McAfee – Pozoruhodný příběh jeho života

Banky prý hned po odvysílání požádaly televizi, aby rozhovor stáhla a jsou vystrašené z toho, že český premiér ukázal lidem, jak jednoduše se dá vydělávat. Toto tajemství si prý chtějí nechat pro sebe.

Andrej Babiš a Bitcoin Revolution

Podvod je o to přesvědčivější, že web, na kterém byl článek zveřejněn, si vypůjčil vzhled stránky České televize. Na první pohled vše vypadá dobře. Nic netušící člověk se tak může snadno nachytat.

Pokud se přihlásí na stránce Bitcoin Revolution, pošle tam peníze a začne „obchodovat”, na virtuální účet mu normálně naběhnou peníze. Problém nastane až při pokusu o výběr těchto prostředků. Podvodníci samozřejmě nepošlou nic zpět.

Podobné články se na internetu šíří neustále. Známé tváře, které údajně propagují Bitcoin, se neustále mění. V minulosti jsme postřehli podobný rozhovor například s miliardářem Petrem Kellnerem nebo známým sportovcem Peterem Saganem.

Nenechte se nachytat! Pamatujte, pokud něco vypadá příliš dobře, pravděpodobně to není pravda.

Jak se chránit proti podvodům?

Ako sa chrániť pred nástrahami v kryptosvete

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno