Bitcoin dnes 15 % v plusu – Překoná 7000 $?

0
Stihnete koupit Bitcoin na dně? Analytici teď sledují tyto hladiny

Trh s kryptoměnami se po velkém dumpu před dvěma týdny stabilizoval a zformoval docela slušný uptrend. Bitcoinu se na rozdíl od zlata či akciových trhů podařilo odrazit ode dna a aktuálně se již obchoduje za 6700 $. Pro srovnání, dno zatím našel na hladině 3700 $.

4h BTC/USD - Gemini
4h BTC/USD – Gemini

Je otázkou, jak dlouho současný uptrend vydrží. Stále jsme jen ve fázi korekce. Hodně bude jistě záležet i od světové ekonomiky, kterou aktuální kosí koronavirus. Zatímco Čína je už z nejhoršího venku, USA a Evropu to teprve čeká. Je však otázkou, jak bude na další propady akciových indexů reagovat Bitcoin.

Chcete vědět víc? Přehled stavu ekonomiky najdete zde: PŘEHLED TRHU – Ekonomika EU se stabilizovala – Bitcoin za 6 400 USF, USA po víkendu na novém dně

Způsobí další propad indexů i dump Bitcoinu?

Dosud jsme viděli pozitivní korelaci, což znamená, že v době největších propadů indexů šel dolů i Bitcoin. Stalo se tak proto, že “weak hands” prodávaly své coiny po růstu z počátku roku. Ten kdo neprodal, je nyní ve ztrátě, ale možná ne nadlouho.

Z hlediska technické analýzy je na tom Bitcoin dobře. Objemy na burzách jsou relativně vysoké, blíží se halving a síť funguje.

Aktuálně se však každý ptá, zda cena Bitcoinu dokáže překonat páteční high – 7000 $. Pokud se tak stane, otevře se nám cesta k 7600 $, kde se nachází silná rezistence. Teoreticky tak můžeme jít nahoru o dalších 10-15 %! Naopak, případný odraz od 7000 $ nás pošle zpět na trendline a budeme sledovat, zda vydrží, nebo se podíváme ještě níže.

Chcete vědět víc? Přidejte se do naší VIP skupiny a sledujte denní analýzy Bitcoinu, altcoinů a postřehy z trhu. Naši tradeři se na vás těší.

>>Prohlédněte si VIP skupinu<<<

Akciové indexy na novém dně – Záchranné balíčky od centrálních bank moc nepomáhají

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno