Co se stane, když spojíme AI a blockchain? Přeci pasivní příjem!

1
Co se stane, když spojíme AI a blockchain? Přeci pasivní příjem!

AI neboli umělá inteligence je budoucnost, díky které se zjednoduší spousta věcí, které by byly pro člověka těžké či nedosažitelné. Ale co by se stalo, kdyby se spojila umělá inteligence s blockchainem?

Co když zkombinujeme AI a blockchain?

Umělá inteligence umožňuje počítačům řešit problémy, ukládat si do paměti postup a tím pádem být daleko efektivnější a rychlejší než člověk. Když umělou inteligenci spárujeme s blockchainem, je schopna lépe porozumět problémům, pracovat efektivněji a tedy dělat blockchain užitečnějším. Stroje však nemají smysly, potřebují data a blockchain jim je může pomoci získat díky decentralizaci.

„Některé AI se mohou učit lépe než jiné. Jakmile se AI začne učit, je pro nás mnohem snazší vysledovat cestu k řešení. Vzhledem k tomu, že jedním z primárních důvodů, proč vytváříme umělou inteligenci, je především usnadnit životy lidí, je prozkoumána jedna taková zjevná cesta pomocí umělé inteligence a blockchainu k vytvoření aktivních i pasivních toků příjmů,” napsal Trent McConaghy na blogu.

Mohlo by vás zajímat: Ani 90% propad XRP nestačí! Podle analytika je stále překoupené

Kde nám to pomůže?

Technologie blockchain poskytuje uživatelům možnost vytvořit systém, na kterém mohou provozovat inteligentní smlouvy, sledovat účetní knihy a další. Tohle vše nebude muset ovládat člověk, ale bude to mít na starosti AI. Je zřejmé, jak velký dopad bude mít umělá inteligence na blockchainy a společnosti, které získají náskok v tomto odvětví. Ty budou z takového předvídání téměř určitě těžit.

Trading – Pokud trh začne padat, může dojít k panickému jednání a tím pádem můžete rychle prodat svoje kryptoměny ve ztrátě. Jedním z jednoduchých způsobů, jak těmto emocionálním chybám zabránit, je použití kryptobotů, kteří díky umělé inteligenci vyhodnocují rizika a tedy chrání vaše portfolio.

Hudba – Musiclife je společnost, která se intenzivně snaží pomocí technologie blockchain, poháněnou umělou inteligencí, změnit hudební svět. Na platformě Musiclife jsou umělci automaticky placeni prostřednictvím inteligentních smluv pokaždé, když je jejich hudba streamována. To samo o sobě pomáhá zajistit, aby umělci vydělali více peněz za svou práci ve srovnání s tradičními platformami pro streamování.

Závěr

Spojením AI a blockchainu by vzniklo spoustu výhod. Ať už jde o obchodování kryptoměn, hudební průmysl, či věnovat někomu odkaz. Je to velký posun vpřed. To, co je teď pro člověka příliš náročné či nemožné, bude nyní realitou a posune to i vývoj blockchainu dopředu.

Co číst dál?

Bitcoin halving – Vše, co o něm potřebujete vědět – Co to je a jak na něm vydělat?

1 komentář

  1. Zdravím, zajímavý článek 🙂 Co tak otázku, dokázal to už někdo? Odpověď zní, ano.. Říká Vám něco AEST Blockchain? 🙂

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno