Coinmate již brzy spustí podporu i pro CZK!

0
Coinmate již brzy spustí podporu i CZK!

Coinmate patří mezi nejznámější evropské burzy. Nabízí své služby v několika desítkách zemí. Mnoho krypto nadšenců raději upřednostňuje tuto burzu před  Coinbase hned z několika důvodů.

Coinbase vs. Coinmate – Kdo je vítěz?

Coinbase a Coinmate. Mohli bychom o nich říci, že jsou jako taková dvojčata, která mezi sebou soupeří o klienty z Evropy. Coinmate má výhodu v lepších uživatelských podmínkách a nepozastavuje účty často jen kvůli nesmyslům, neboť jste odeslali mince na pochybné peněženky… Coinmate nabízí několikanásobně levnější fee a více způsobů, jak si vložit první peníze na burzu (následně nakoupit Bitcoin). Coinbase naopak vyniká svou rychlostí transakcí, supportem a ověřením účtu.

Proč právě Coinmate?

Coinmate patří mezi burzovní lídry ve střední Evropě. Většina občanů České republiky využívá služeb této směnárny. Jen malá část využívá jiné způsoby, jak bezpečně a rychle vstoupit do krypto světa. Přes burzu Coinmate nebyl několik let žádný problém při nákupu a prodeji mincí přes bankovní účet. Občané z České republiky tak měli velmi rychlou a levnou přístupovou cestu do krypto světa.

Začátkem roku 2020 se ale všechno změnilo. Burza pozastavila vklady a výběry pro občany z České republiky. Samozřejmě za potíže a komplikace se okamžitě omluvili. Problém nebyl na straně Coinmate, ale banky. Fio banka jim bez udání důvodu pozastavila celý účet. Tímto krokem museli definitivně skončit s poskytováním služeb pro občany z České republiky. 

Možná vás bude zajímat: ZPRÁVY – Téměř polovina hashratu BTC pochází z jednoho místa – Celo, projekt lepší než Facebook Libra

Za CZK si již brzy opět můžete koupit BTC!

Dnešním dnem se všechno změnilo. Zdá se, že nakonec bude opět možné přes Coinmate za CZK nakoupit BTC. Není ještě známo, jakým způsobem, ale chtějí tento problém co nejdříve vyřešit. Nastínili zatím další postup při znovuotevření směnárny pro české občany:

„Pro ty z vás, kteří se ptají, proč byly vaše účty ve Fio bance zavřeny, je důležité zmínit, že Coinmate byla jednou z posledních krypto společností s operačními účty v bance. Bohužel regulace a bezdůvodné pozastavení účtu v bance nám dále neumožňuje pro vás poskytovat služby. Musíme hledat alternativní způsoby. Vklady a výběry budou pravděpodobně v nejbližší době opět spuštěny.”

Mohlo by vás také zajímat:

TOP 5 kryptoměn na léto 2020 – Které to jsou?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno